gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Reiki ve Qantum dokunuş arasındaki fark

Konu, 'Reiki' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Reiki uygularken sadece niyetinizi yapın, Reiki-2 veya üstü iseniz sembolleri çizin her şey tamamdır. Reiki akmaya başlayacaktır,Siz konuşun yada Tv. seyredin fark etmez. Şifa süreci uzun sürebiliyor.

Quantum-Dokunuş uygulamak için beden taraması ve nefes tekniklerini uygulamak gerekiyor.Aynı zamanda odaklanmamız gerektiğinden başka şeylerle ilgilenme olanağımız olmuyor. Bu nedenledirki, ağrının yada hastalığın durumuna göre bir kaç dakika içinde şifa oluşabiliyor. Kısacası, şifa sürecini hızlandırmada diyebiliriz. Reiki ile Quantum-Dokunuş enerjilerinin birlikte kullanılması şifaya roket hızı verebiliyor.

Reiki ve Qantum dokunuş arasındaki fark konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakmak ve görmek arasındaki fark!

bakmak ve görmek arasındaki fark!

Karı-koca birlikte tatile çıkarlar. Gittikleri yerde kamp kurarlar. Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar. Birkac saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır. Adam uyku sersemidir güzel bir rüyadan uyandırıldığı icin de biraz kızgındır "Ne oldu? Ne istiyorsun?" diye sorar. "Yukarıya bak ve bana ne gördügünü söyle. " Adam gökyüzüne...
  2. İncil Ve Kuran Arasindaki Fark

İncil Ve Kuran Arasindaki Fark

incil ve kuran arasındaki farklar kuran ve incil arasındaki farklar ile arasindaki incilde melekler tarih boyunca insanlara yaratıcı tarafından insanlardan elçiler gönderilmiştir.bazılarına sayfalar bazılarına kitaplar verilmiştir. gelen peygamberler birbirlerini tasdik etmişlerdir. incili incelediğimizde görüyoruzki incil isadan sonra 50 ile 85 yılları arasında kaleme alınmıştır.aslında çok...
  3. Kadın ve Erkek arasındaki farklar

Kadın ve Erkek arasındaki farklar

Başarı: Başarılı bir erkek karısının harcayabileceğinden fazla para kazanan erkektir. Başarılı bir kadın böyle bir erkeği bulabilen kadındır. Stil: Erkekler sabah uyandıklarından akşam yatağa girdikleri ana kadar iyi görünümlüdür. Kadınlar her nasılsa gece boyunca çirkinleşirler. Parayı idare etme: Erkek istediği 100 bin liralık bir şey için 200 bin lira öder. Kadın istemediği 200 bin...
  4. dost ve arkadaş arasındaki fark

dost ve arkadaş arasındaki fark

dost ve arkadaş arasındaki fark aşk ve dostluk arasındaki fark dost ile arkadaş oyun dostluk ilişki oyun arasında nasıl bir ilişki vardır Dostluk Sabah öperek uyandırmaktır... Aynı dala tutunmakt ır kimi zaman aynı bisikleti sürmektir. Ayağınız yetişmese bile.. Dans etmektir kolkala... küçük hediyeler almaktır... ve Kimi zaman aynı kalbi paylaşmaktır.....
  5. Margarin ve tereyağı arasındaki farklar?

Margarin ve tereyağı arasındaki farklar?

margarin margarin resmi Margarin mi yoksa tereyağımı zararlı desem belki içinizde elbette ki tereyağı diyenler olacaktır çünkü margarini bizler tereyağına göre daha hafif bir yağ sanırız aslında durum hiç te düşündüğünüz gibi değil.Konunun uzmanları bizleri oldukça şaşırtacak bazı açıklamalarda bulunmuşlar bakalım margarin ve tereyağı arasındaki farklar nelermiş? · Her ikisi de hemen hemen...

Sayfayı Paylaş