gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Reikinin Prensipleri

Konu, 'Reiki' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bolluk bereket reikisi bolluk ve bereket reikisi sembolleri REİKİ' nin Ruhsal Yaşam Kuralları:
    • Sadece bugün için mutlu, huzurlu ve beden, zihin, ruh çerçevesinde özün ol.
    • Sadece bugün için bereketin, bolluğun, sağlığın için şükran dolu yaşa. Sadece bugün için dürüst çalış ve dürüst kazan.
    • Sadece bugün için çevreni, küçük&büyük farkı gözetmeksizin saygı ile karşıla.
    • Sadece bugün için endişelenme, hak ettiğini ilahi plan nihayetinde alacağını bil.
    • Sadece bugün için öfkelenme ve negatif düşünme, kötü söz söyleme.
    • Sadece bugün için korunmakta olduğunun ve şu anda yaşamanın farkındalığını yaşa.
    • Sadece bugün için tüm canlılara eşit davran, sevgi paylaşımını eşit ver.
    REİKİ İlkeleri
    • Bu dünyada şu anım için şükranlarımı sunmaktayım.
    • Bu dünyada şu anım için öfkelenmemeyi tercih ediyorum.
    • Bu dünyada şu anım için endişe duymadan yaşamaktayım.
    • Bu dünyada şu anım için işimde dürüst çalışıyorum.
    • Bu dünyada şu anım için çevreme şefkatli davranmaktayım.
    Evrensel Yasası
    • Ne ekersen onu biçersin.
    • Ne yaparsan onu hak edersin ve bulursun.
    • İğneyi önce kendine sonra başkasına batırmalısın.
    • Tanrı başlangıç ve evren kaynaktır,
    • Reiki enerjisi kişinin içinde ve Reiki koşulsuz sevgi' dir.

Reikinin Prensipleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reiki I

Reiki I

Reiki, kullanilmasi son derece kolay bir iyilestirme teknigidir. Reiki inisiasyonunu aldiktan sonra tek yapilmasi gereken Reiki'nin akmasini arzu etmektir. Bu en basit sekliyle iyilestirmenin basinda 'Reiki' kelimesini söyleyerek yapilabilir. Reiki daima akmaya hazirdir ve siz bunu ne zaman isterseniz gerçeklesir. Ellerinizi, iyilesmesini niyet ederek, kisinin üzerine yerlestirdiginizde...
  2. Reİkİ EĞİtİmİ

Reİkİ EĞİtİmİ

reiki sembolleri reiki ile zayıflama ile zayiflama ücretsiz eğitimi kundalini sembolleri Reiki Eğitimi 3 aşamadan oluşur. 1.Aşama reiki eğitimi:Eğitim reiki enerjisine açılma ve teorik eğitim olarak iki ana kısımdan oluşmaktadır. Birinci aşamada kişi Reiki Master'dan (reiki öğretmeni) inisiyasyon alır. Bu Anadolu'da el verme dediğimiz olay gibidir. İnisiye olan kişi artık Reiki enerjisine...
  3. Seichem Reiki

Seichem Reiki

reiki sembolleri reiki niyetleri sembolleri ve anlamları Sekhem (seichim) çok eski Mısır tapınaklarından alınmış bir terimdir ve "güç, kuvvet, kudret" demektir. Patrick Zeigler Say-Keem, Tom Seaman Say- Sheem, ve bazı uygulayicilar Sekhem diye adlandirirlar. Mısır, Atlantis ve Lemurya'da bolca kullanıldığı bilinmektedir. Duruma göre kullanımı değişmektedir. Düşünce ve niyet ile,...
  4. Reiki

Reiki

Giris Gecmis medeniyetlerden gunumuze, tum canli varliklardan gecen ve saglikla yakindan iliskili gorunmez bir enerjinin varligi cesitli kulturlerin ilgi alanina girmistir. Son zamanlarda bu 'Hayat Enerjisi'nin varligi bilimsel deneylerle kanitlanmakla beraber, bircok tip doktoru da, bu enerjinin bagisiklik sisteminin calismasi ve tedavinin tum asamalarindaki onemini vurgulamaktadir. Bu...
  5. Reiki Prensipleri

Reiki Prensipleri

reiki prensipleri Yalnız bugün şükran dolu olacağım. Yalnız bugün endişelenmeyeceğim. Yalnız bugün Yalnız bugün dürüst çalışacağım. Yalnız bugün yaşayan herşeye sevgi ve saygı göstereceğim

Sayfayı Paylaş