gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Rejim Yapan Kız Diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Sabah 1 dilim kepek ekmeği ve kibrit kutusu kadar peynir yedim -ben sadece içine limon sıkılmış sıcak su içtim -saatte öğlen oldu acıktım gibi
    -Hayrola kimi arıyorsun
    -ya bizim köşedeki pideciden pide söylesek diyorum
    -yuh hayvan yapamassın kızım sen rejim mejim
    -iyi tamam be git ordan 10 tane salatalık soy getir bari
    -10 mu

-nan tam 2 kilo vermişim
    -aa süper
    -eh artık bi kek yapıp yemeği hak ettim
    -

-pelin popo'nun üstünde niye sürünüyosun sen
    -kızım bu işler sadece rejimle olmaz bunu düzenli yaparsan küçülüyomuş popon
    -niye vuruyon pelin poponu duvara kafayımı yedin
    -küçültücez kızım işte bilmiyosun sen sus bi konsantremi bozma
    -Ayyy napıyosun pelin! niye doluyosun streç film!i karnına
    -öyle deme kızım, bu şimdi terleticek karın bölgemi fazla yağlar gidecek
    -

-bana güvercin poku lazım
    -napıcan kızım güvercin pokunu
    -kızım güvercin bokuna 1 limon sıkıcan içinede 1 kaşık bal 1 haftada 5 kilo veriyomuşun

- Evet hayatim .. Ne yiyoruz ..
    + Bi tane salatalik, yarim havuc, yarim da domates..
    - Salatayi getirirler hayatim .. Sen ana yemek olarak ne yiceksin..
    + ....
    - Bisey yemicek misin?
    + ...
    - ZIkkImIn dibini ye! Bana 1.5 iskender, 3 porsiyon künefe

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Rejim Yapan Kız Diyalogları
    bana güvercin poku lazım
    -napıcan kızım güvercin pokunu
    -kızım güvercin bokuna 1 limon sıkıcan içinede 1 kaşık bal 1 haftada 5 kilo veriyomuşun

evet içince durmadan kusuyorsun azyıflıyrosun:D:D:haha::haha:

Rejim Yapan Kız Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonhidrat Rejimi

Karbonhidrat Rejimi

karbonhidrat rejimi 1. GÜN Sabah : şekersiz çay, beyaz peynir, salatalık, domates, ince dilim ekmek Öğle : 2 yemek kaşığı pirinçli ıspanak yemeği, 1 kase yağsız domates çorbası Akşam : 3 adet zeytinyağlı enginar , 3 yemek kaşığı haşlanmış pirinç 2. GÜN Sabah : 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim kepek ekmeği Öğle : 1 kase yağsız et suyu çorbası, yoğurtlu karnıbahar, salata Akşam : 200 gr. tavuk...
  2. Az kalori rejimi

Az kalori rejimi

Bu rejim vücudun belli bir süre boyunca, daha önce biriktirmiş olduğu yedekleri tüketmesi ilkesine dayanır. İnsan vücudu her gün az da olsa bir miktar kalori almak zorunda olduğundan, bu rejim daha etkin bir rejime göre etkisini daha uzun zamanda gösterir, örneğin üçer haftalık dönemler halinde uygulanan uzun süre*li bir az kalori rejiminde günde 1200 ile 1400 arasında kalori yeterlidir. Bu...
  3. abi kız kardes diyalogları

abi kız kardes diyalogları

- aabiii, burda cips vardı nooldu..? - yedim. - e burda kurabiyeler vardı..? - onlarıda yedim. - yaa kolayı nereye koyduun? - içtim. - boşanda semerini yebe yuh! burda yarım bi çukulata var yiyorum ona göre - yiyemezsinkiii yaladım ben onu ------------------------------------------------------ - abi çay bardakları nerdee...? - ulan bide evin kızı olucaksın, hayret bişey yaa!!! - ya...
  4. anne kız diyalogları..vah ki vah

anne kız diyalogları..vah ki vah

elveda rumeli ah annecim ah annecim vah vah şarkısı anne kız diyalogları - ama annneeee diye başlayıp bitip tükenmek bilmeyen veya bak kızım, bak annecim diye başlayan konuşmalar, hayata dair bildiği ne varsa annenin kızına tecrübe olarak aktarma çabaları, veya kızın büyüme sancıları içinde anne ilgi ve şefkatine ve de sıcaklığına ihtiyaç duyduğu diyaloglardır. :Laie_23: piercingimi...
  5. Süper Oryantal Yapan Kız Gifleri 2013

Süper Oryantal Yapan Kız Gifleri 2013

Melekler, forumda kullanabileceğiniz, imza yapabileceğiniz, profil arka planı olarak kullanabileceğiniz harika oryantal yapan kız giflerini bir araya topluyorum ve işte beğeninize sunuyorum...:D:D

Sayfayı Paylaş