gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

reklam amaçlı olmaz diyosun daaa

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

reklamın iyisi kötü olmaz (elifcim) Ekin Türkmen netice değişmiyor öpüşüyor musun öpüşmüyor musun haticeye değil neticeye bak demişler....

REKLAM AMAÇLIYSA ÖPÜŞMEM
    KÜÇÜK KADINLAR'DA ELİF'İ OYNAYAN EKİN TÜRKMEN, REKLAM AMAÇLI OLMADIĞI SÜRECE OYUNCULUKTA KURALLARININ OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

Küçük Kadınlar dizisinde oynayan Ekin Türkmen, Haberturk'te Saba Tümer'e konuk oldu.

Kamera önünde bazı oyuncuların kurallarının olmasının başka nedenleri olabileceğini ifade eden Ekin Türkmen, 'Hiç bir oyuncunun kuralları olduğunu sanmıyorum. Öyle bir şey değil ama bazı işlerde sadece sizin öpüşmenizi ya da sevişmenizi reklam amaçlı yaptıklarını sezdiğiniz zaman buna hayır diyebiliyorsunuz. Ancak hiç bir oyuncunun bunun dışında bir endişesi olabileceğini sanmıyorum' diye konuştu.

1984 doğumlu olan Ekin Türkmen, Yaprak Dökümü dizisinde oynayan Bennu Yıldırımlar'ı çok beğendiğini söyleyerek 'Hem sahnede, hem televizyonda hem de sinemada çok beğeniyorum. Çok doğal oynuyor. Fikret Kuşkan, Fırat Tanış, Melisa Sözen de beğendiğim oyuncular arasında' dedi.

reklam amaçlı olmaz diyosun daaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyy uşağum haçen trabzon daaa :))

uyy uşağum haçen trabzon daaa :))

trabzonun muhteşem güzel resimleri burda.Bence dünyanın en güzel şehirlerinden biri.doğası yeşili denizi bence trabzona mutlaka gitmelisiniz ;)
  2. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  3. Dekoratif amaçlı kullanım

Dekoratif amaçlı kullanım

Dekoratif amaçlı kullanım Ev dekorasyonu alanında farklı aksesuarlar bulabileceğiniz adreslerden biri olan Evport mağazalarındaki ayna modelleri tamamen dekoratif amaçlı tasarlanmış. Ahşap ve ferforje ağırlıklı el yapımı bu aynanın ücreti 159.90 YTL.

Sayfayı Paylaş