gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Reklam aşkından ece'ye ayıp cevap

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ayyy çok utandım :utan:

Ece Gürsel'in 2007'de nişanlanıp 2 ay sonra ayrıldığı işadamı Hakan Tankut'la ilgili sözleri olay yarattı. Tankut ise eski nişanlısının sözlerine sert tepki gösterdi. İşte açıklamaları: - Uludağ'da düzenlediğim defilede Ece'yi de podyuma çıkarttım. Annesiyle 2 gün ağırlandı. İlişki yaşamadık diyorsa oda kayıtlarını çıkarabilirim.- Ece'yle ilişkimiz çok tutkuluydu. Divan Palmira Otel'de gecenin dördünde sesimiz çok çıktığı için yan odadan şikayet geldi.- Ulus'taki villamda da annesiyle birlikte kalıyorduk.- 'Nişan reklamdı' diyor ama asıl reklamı şimdi yapıyor. Reklam nişanında pırlanta kolye hediye etmiştim. Bu nasıl reklam mantığı? Hıncal'ın veremediğini ben verdim! Hakan Tankut, eski nişanlısının Hıncal Uluç'la olan yakınlığıyla ilgili, 'Uluç'un ona veremediklerini ben verdim. Yine de tüm yaptıklarım helal olsun' dedi.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anammmmmmmmm çapraz ilşkiler karışık insanlar bunlar kendilerini bilem çozemezler ne ayıp ya sesimize yan odadan şikayet vardı demesi ozaman ewine get yap :sinir:

Reklam aşkından ece'ye ayıp cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayıp

Ayıp

Rüyada ayip olan bir seyin yapilmasi, kötü ahlaka ve yaramaz sifatlara isaret eder.
  2. Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın

Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın

Aşkın Nur Yengi - Ayıpsın buraya kadardı, canıma tak etti e içime fenalık aman be yettı sinemaya gitme sokakta dolaşma telefona da bakma e yeter be eeeee....stop konuşma kolemiyiz abi buda aşkmi yanı nede acayipsın medeniyet hanı hadi düş yakamdan gelme arkamdan kenardan kenardan dandırındın din din dan şaşırdin artık iyice şaşırdin kendine gel sabrımı taşırdin dir dir, vır...
  3. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  4. Ayıp Ayıp :D

Ayıp Ayıp :D

ayıp resimler ayıp kadınlar resimle resımler :zuha::zuha:
  5. Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

gülşen gülşen haberleri gülşen sevgilisi gülşen 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Pop dünyasının sevilen ve marjinal sesi Gülşen , kendisiyle ilgili çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi. Bir süredir Ozan Çolakoğlu ile birlikte olduğu söylenen Gülşen bakın bu haberlere nasıl yanıt vermiş melekler. İşte Gülşen haberleri.. Gülşen, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı...

Sayfayı Paylaş