gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Reklam İçin Kıvanç'a Rhein Eşlik Ediyor!

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bir reklam kampanyasında Kıvanç Tatlıtuğ'a, güzelliği ile göz dolduran Brezilyalı Guisela Rhein eşlik ediyor.

Bir reklam kampanyasında Kıvanç Tatlıtuğ'a, güzelliği ile göz dolduran Brezilyalı Guisela Rhein eşlik ediyor.

Vallahi meleklerim kadındaki güzelliğe bakın. Harika biri reklamda olsa Kıvanç'a yakışacak bir partner..

Vogue, Elle, Marie Claire, Bazaar gibi seçkin moda dergilerinin kapağında yer alan 25 yaşındaki Rhein, Akdenizli görünümünün yanı sıra seksi, sıcak ve sempatik duruşuyla beğeni topluyor.

GİSELE'YE BENZİYOR
    Ünlü top model Gisele Bündchen'a benzerliğiyle dikkat çeken Guisela Rhein, aralarında Alberta Ferretti, Preen, Hüseyin Çağlayan, Armani gibi moda devlerinin de bulunduğu önemli defilelerde boy gösteriyor. Güzel model ayrıca, önemli fotoğraf sanatçılarından Mario Testino'nun "Mario de Janeiro Testino" adını taşıyan kitabındaki Brezilyalı güzeller arasında da yer alıyor.

Reklam İçin Kıvanç'a Rhein Eşlik Ediyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cehennem için reklam sloganları

cehennem için reklam sloganları

icatlarla ilgili sloganlar buluş ve icatlarla ilgili sloganlar buluş ve slogan etkili icatlar ile 1-giriş ücretsizdir 2-sıcak bir ortam 3-ateş seni çağırıyor gibi kışkırtıcı etkili sloganlardir. burger'e davet eder izlenimi verir ama aslinda burger olacak malzeme hususunda verdiği fikir gözden kaçırılır. 4-asla usumeyeceksiniz 5-serefsizim cennet lan burasi 6-"günahının götürdüğü...
  2. Seni icimde terk ediyorum

Seni icimde terk ediyorum

SENİ İÇİMDEN TERK EDİYORUM Binmediğim hiç bir otobüs Beklemediğim hiç bir durak kalmadı bu şehirde Gittikçe azalıyor hayat Neyi erken yaşadıysam Hep ona geç kalıyorum Sana göçüyorum her sonbahar Yolların çıkmıyor aşkıma Unuttuğun yağmurların adı saklımda Seni içimden terk ediyorum Susmaktan yoruldum Kuşlar ve şarkılar, bu şehri terk edeli Efkar demliyorum gözlerimde yaşlarımı, yanağıma...
  3. Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü lazım bana lütfen arkadaşalr Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözlerini yazın.
  4. Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözleri Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Eritti yüreğimi inleyen şu kemanı Fena vurdu bağrıma nağmenin ağlayışı Her sözünde bir sevda anlatıyor...

Sayfayı Paylaş