gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Reklamlarda Çalan Müzikler 2014

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

reklamlarda çalan müzikler, reklamlarda çalan şarkılar, reklamlarda çalan yabancı şarkılar
    Sevgili melekler, hergün reklam kuşaklarında birbirinden farklı onlarca yüzlerce reklam izliyoruz. Reklamı reklam yapan, ilgi çektiren, dikkatle izlettiren reklamın yaratacılığının yanında reklam sırasında çalan parçalardır. Öyle ki o parçaları başka yerlere duyduğumuzda aklımıza hemen o reklam gelir. Ya da sırf müziğini seviyoruz diye o ürün hep dikkatimizi çeker hatta alır deneriz.

İşte biz de bu bölümümüzde bundan sonra arayıp da bulamadığınız reklam müziklerini sizlerle paylaşacak. Merak ettiğiniz reklam müziklerini bulmanızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İşte konumuzun ilk reklam müziği parçası AXE'dan..

Axe erkek deodorant markasının reklamını hatırlarsınız. Bir adam beğendiği kadını etkilemek için minyatür bir yaratık yollayıveriyor. Şirin mi şirin bu yaratık kadını cezbediyor :D:D

Parça The Bees'ten "End Of The Street"...

axe.jpg

Son düzenleme: 12 Mayıs 2014
    BEYZA21 bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yok mu şu sıralar ya da önceden çalan reklam müziklerini merak eden ? :D:D
    Magnum Reklamında çalan müzik...

Della Reese'den Whatever Lola Wants :hıms:

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Miranda Kerr'li H&M Reklamında Çalan Müzik, Blondie'den Heart Of Glass :hıms:

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Cart D'ore Selection Mini reklamı müziği.... Carla Bruni - Quelqu'un m'a dit :hıms:

Reklamlarda Çalan Müzikler 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor'da çalan yabancı müzikler

Survivor'da çalan yabancı müzikler

survivor müzikleri survivorda çalan şarkılar survivor müzikleri 2011 survivorda çalan şarkılar 2011 şarkıları survivorda çalan yabancı müzikler, survivordaki müzikler, survivordaki çalan yabancı müzikler, survivor ünlüler gönüllüler, survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları, survivor ünlüler gönüllüler müzikleri, survivor ünlüler gönüllülerde çalan yabancı müzikler Merhaba Melek'ler......
  2. Sırma Maden Suyu Reklamında Çalan Şarkı Müzik Kime Ait

Sırma Maden Suyu Reklamında Çalan Şarkı Müzik Kime Ait

Yahu arkadaşlarım hani bi reklam dönüyor Sırma Maden suyunun vitaminli maden suyu reklamında bi şarkı var. Yahu bu şarkının adı ne kime ait harika bi parça hoşuma gidiyor yaa
  3. SuRviVoR'da çalan bir müzik

SuRviVoR'da çalan bir müzik

geçen seneki 2011 survivorda çalmıştı çok aradım ama bulamadım arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ? survi 2 - YouTube
  4. fragmanda çalan müzik

fragmanda çalan müzik

arkadaşlar şu fragmanda çalan müziği arıyorum her bölümde bu müzik çıkıyor inşaallah yardımcı olursunuz Survivor 39. Bölüm Tanıtımı | Acunn.com fragmanın 57.saniyesinden itibaren çalan müzik
  5. Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

karadayı son bölümde çalan şarkı, karadayı yeni sezonda çalan şarkı, elma attım yuvarlandı sözleri, karadayı elma attım yuvarlandı kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan şarkının sözleri Karadayı nihayet izleyicisi ile bu akşam 15 Eylül 2014 Pazartesi itibari ile tekrar buluştu. Yeni sezonun ilk bölümün de yürekleri dağladı. Bende dahil eminim ki birçok kişi ekran karşısın da gözyaşlarını...

Sayfayı Paylaş