gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rekor için acı çekti

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en büyük penis rekoru Rekor için acı çekti KANADA'nın Winnipeg bölgesinden Brent Moffatt, vücuduna batırdığı şırıngalarla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başardı. Sadece bacaklarına 900 iğne batıran rekortmen Moffatt'ın vücudunda ayrıca daha önce yaptırdığı 702 piercing bulunuyor. Yaptığı bu çılgın çalışma ile birçok firmanın dikkatini çeken Moffat'ın, bir reklam filminde oynaması gündeme geldi. 5 yıl ABD'de gösteriler yapan çılgın adam, Kanada'nın Montreal kentinde bir gösteri merkezi açacak.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

Rekor için acı çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar

Rekorlar

* Dünyanın en şişman kadını 1972 yılında ölen Percy Pearl Washington'dur.Hastaneye kaldırıldığında 400 kiloydu. * Dünyanın en uzun boylu insanı 1918'de ABD'de doğan 2.72 metre uzunluğundaki Robert Waldow' dur. * Dünyanın en kısa boylu insanı 1876'da Hollanda'da dünyaya gelen Pauline Musters' dır.Doğduğunda boyu 30 santim di,1895'te öldüğünde ise 59 santim. * Dünyanın normal boydaki en zayıf...
  2. Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim

Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim

Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim yardım et geceler bana tırmanıyorum düz duvara dayanamam yalnızlığa yüreğim çığlık çığlığa ara tara hiç yorulma bana bak kalbim sakın ha durma onu bunu hiç ayırma sonradan sızlanıp yanma sevemiyorsak ölelim güzelim yana yana dönüyor söndü bedenim kana kana sevmek bu muydu kaderim bir nefes aşk ver içime cekeyim
  3. Sibel Tüzün Aç telefonunu klibini çekti

Sibel Tüzün Aç telefonunu klibini çekti

SİBEL TÜZÜN'DEN YENİ KLİP SİBEL TÜZÜN, GEÇTİĞİMİZ YAZIN EN ÇOK DİNLENEN ŞARKILARINDAN BİRİ OLAN 'AÇ TELEFONU'NA KLİP ÇEKTİ. Sözleri Zeynep Talu, müziği Marcus Brosch ve Toni Cottura'ya ait şarkının klip tasarım ve uygulamasını Vertigo Animation Studios gerçekleştirdi. Şehir görüntüleri için sanal bir İstanbul'un oluşturulduğu klip, önceki gün ekranlarda dönmeye başladı....
  4. Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisi bayağı ilgimi çekti, nerde çekiliyor bu dizi ? Yakınsa gitmek istiyorum ama :D
  5. çocuk fotograf çekimi için

çocuk fotograf çekimi için

merhaba; Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bitirme projem için çocuk ve moda tarzında bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğim. Bunun için 3-4-5 yaşlarında çocuklara ihtiyacım var. Öğrenci projesi olduğu için bütçem maalesef yok. O yüzden cast ajanslarına başvuramadım Profesyonel bir çekim sonunda güzel fotoğraflara sahip olmak isteyen olursa...

Sayfayı Paylaş