gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rekorlar Dünyası Yarışması Hakkında Bilgiler

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rekorlar dünyası rekorlar dünyası yarışma

Sevgili melekler, yepyeni bir yarışma ile tanışmaya hazır olun! Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yarışmanın sunuculuğunu Yalan Dünya dizisinden tanıyıp sevdiğimiz, Gupse Özay yapacak. Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Çin, Avustralya, İngiltere gibi bir çok ülkede yayınlanan program, Türkiye’deki izleyicilere de Guinness World Records’ın yetkili hakemleri gözetiminde dünya rekortmeni olma fırsatı sunuyor.

Yalan Dünya'daki Nurhayat tiplemesinde hızlı konuşmasıyla bir anda fenomen olan ve dizi takipçilerinde alışkanlık yapan ünlü oyuncunun programı nasıl sunacağı, izleyicinin Özay'ın sunumuna ne tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Rekorlar Dünyası Yarışması Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Guinness Rekorlari Hakkinda

Guinness Rekorlari Hakkinda

Guinness Rekorları Guinness Dünya Rekorları , merkezi Londra'da bulunan ve yılda farklı ülkelerden amacı “en” olmak isteyen ortalama 70 bin kişinin müracaat ettiği bir çeşit “tescil etme kuruluşudur.” Çoğunlukla sıra dışı başarıları sayfalarına taşır. Rekorlar hakkında bilgileri her yıl yayınlanan (ilk baskıya girdiği 1955 yılından itibaren Kasım 2003'e kadar 100 adet milyon baskı...
  2. İnternette Bilgi Yarışması

İnternette Bilgi Yarışması

İnternette Bilgi Yarışması oyna İnternet üzerinden bilgi yarışması Evet Melek'ler, hep televizyon'da bilgi yarışmalarını izleriz. Peki şimdi o bilgi yarışmasında siz yarışın desek:) Hayıt tlevizyondan değil :) internetten bilgi yarışması oynamak için, BURAYA TIKLAYIN Melek'ler:) Hadi bakalım bilginiz bol olsun :)
  3. Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Aşka Gel yarışması hakkında bilgi verebilirmisiniz

Aşka Gel adında yeni bir yarışma başlayacak diye duydum ama kanalını hatırlamıyorum.Başlama zamanı ve diğer bilgileri paylaşabilirmisiniz bu sayfadan ?
  4. Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler

Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler

Bu konu, Ben Burdan Atlarım Yarışması Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyon yapımcıları şu sırlara yarışmalar üzerine yoğunlaşmış durumda. Yurtdışında akla hayale gelmeyen konularda hazırlanan yarışmalar bizim yapımcılarımıza da ilham oluyor. Bu yarışmaların son bombası ise "Ben Burdan Atlarım" . Ünlülerin kuleden havuza hayatlarının atlayışını yapacakları,...
  5. Rekorlar Dünyası Yarışması Başvuru Formu

Rekorlar Dünyası Yarışması Başvuru Formu

rekorlar dünyası rekorlar dünyası yarışması rekorlar dünyası başvuru Sevgili melekler, başarılı oyuncu Gupse Özay'ın sunumuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Kanal D'nin yeni yarışma programı Rekorlar Dünyası'na başvurular başladı. Eğer sizde özelliklerinizin başka hiç kimsede olmadığını düşünüyor ve rekora gideceğinize inanaıyorsanız hemen BURADAKİ BAŞVURU FORMUNU doldurun ve yarışmaya siz...

Sayfayı Paylaş