gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rembrandt'a Bir Bakış

Konu, 'Yabancı Ressamlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Rembrandt'a Bir Bakış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayata farklı  bir bakış açısı....

hayata farklı bir bakış açısı....

Amerika'da bir adam lotodan bir milyon dolar kazanıyor, arabasına giderken bir bayan kızının çok ağır, ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve beş yüz bin dolar bulamazsa yarın kızının öleceğini söylüyor. Adam hiç düşünmeden parasının beş yüz bin dolarını veriyor. Ertesi gün bu olaya şahit olan biri, adama o parayı verdiği bayanın bir dolandırıcı olduğunu ve onu kandırdığını söylüyor. (adam...
  2. Bir bakışımız yeter

Bir bakışımız yeter

Bir bakış yeter herşeyi anlatmaya :D:D
  3. Londra Moda Haftasına Bir Bakış

Londra Moda Haftasına Bir Bakış

Merhabalar Londra'da moda haftasıydı ben de bi bakayım dedim.E Londraya gidemeyeceğimize göre Londra bize gelsin :dil::dil: Gelsin bakalım :laugh::laugh: Bu Tasarımda ben hem bi 60 lı yıllar modası hem de milenyum modası görüyorum.Niye görüyorum diye kendime sorduğumda cevap alamaıyorum vallahi çok üzgünüm :D Bu tasarımı görünce benim dudağım uçukladı.Bu "Ananı da al...
  4. Hayata farklı bir bakış açısı

Hayata farklı bir bakış açısı

bakış açısı ile ilgili hikayeler farklı hayat hikayeleri farklı bakış açısı hayata ile ilgili sözler sözler Hayata farklı bir bakış açısı... Gerçektende çok ders alınacak bir hikaye... Belki gerçek belki yalan ama bence alınması gereken ders çok anlamlı... İşte bazen hayatta olaylara farklı bir açıdan baksak çok şey kazanacağızda; bakmıyoruz... Ve nedense bakmamız gereken tarafın tam tersine...
  5. Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Ramazan ayı bayramı 2011 hikayeleri burada arkadaşlar. Minik bir çocuğun Ramazan ayı ve oruç tutmak hakkındaki düşüncelerini hiç merak ettiniz mi meleklerim. Birileri merak etmiş ve bunu içten ve komik bir hikaye olarak bize sunmuş. Ben okurken büyük keyif aldım. Yüzümden gülücük hiç eksik olmadı. Eminim sizler de okurken benimle aynı şeyleri hissedeceksiniz. ÇOCUĞUN GÖZÜNDEN RAMAZAN :::...

Sayfayı Paylaş