gebe
  1. nesliakb87

nesliakb87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin

Konu, 'Kadınlar' kısmında nesliakb87 tarafından paylaşıldı.

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar varsa görüşlerini paylaşabilir mi lütfen?....​ uzun süreli etki için lazerli epilasyondan başka çare yok sanırım :S

2. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    canım lzer epilasyon yaptıran arkadaşların yazıştığı bir konu vardı istersen oraya bak belki yaptıran vardır

3. imputtyLymn

imputtyLymn Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Centuries Trainers stories

..................................................

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba nesli,bu gün lazere gittim,cihazın ismini bilmiyorum.Benim 3.cü gidişim ara seansla birlikte.Bu gün cihaza bakim dedim ismini netten araştırırım diye yine unuttum:D cihazın ismini öğrenirsem yazarım canım..

remington'un lazerli epilasyon aletini kullananlar yardım ediiiiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. epilasyon aletinden olusan batıklar

epilasyon aletinden olusan batıklar

arkadaslar ben tüylerden kurtulmak için epilasyon aleti kullanıyorum ama bacaklarımda özellikle batıklar var hele lekeler ve deri altındaki tüyler igren görünüyor eee bende oynuyorum biraz iyice kötü oldu lekeler benim morelimi bozuyor sizde de bu gibi sorunlar varmı ve ne yapabilirim tavsiyeniz varmı?
  2. Lazerli epilasyon" hangi aylarda yaptırılmalıdır

Lazerli epilasyon" hangi aylarda yaptırılmalıdır

ünlüler lazer epilasyon lazer epilasyon yaptıran ünlüler yaptıran yapan Lazer epilasyonun genelde yaz aylarında yapılmaması gerektiği düşünülür. Ancak uzmanlar alınabilecek basit önlemler ile lazer epilasyonun her mevsim uygulanabileceğini belirtiyorlar... İstenmeyen tüylerden kurtulmanın kesin çözümü lazer epilasyonun, yaz aylarında yapılamayacağı hakkında önyargıda bulunulduğunu söyleyen...
  3. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  4. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  5. Remington lazer epilasyon aleti yarı fiyatına sıfır konumda

Remington lazer epilasyon aleti yarı fiyatına sıfır konumda

:eller:ACİLL ARKADAŞLAR İHTİYAÇTAN

Sayfayı Paylaş