gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rende

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rende görmek zor ve çitin işleri kolaylaştıran kimseye, Bir şeyi rendelemek zorluktan sonra kolaylığa, üzüntüden sonra sevince delalet eder.Rüyada rende görmek , bir işte bir miktar para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Rüyada rende görülmesi, bir işte bir miktar para kaybına uğrayacaksınız demektir.Bir şeyi rendelediğini gören, kimse başkasının kazancını alarak yaşamını sürdürecek demektir. Rüyasında rende yapan başkalarının kısmetinden ufak parçalar alacak demektir.Rüyada rende görmek, yapacaginiz bir isi yapip yapmamakta tereddütünüz olduguna delalet eder. Rendede bir sey rendeledigini görmek bir is için yapip yapmamaya karar verdigini ve sonunda hayirli bir is için tesebbüsc geçecegini gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada rende görmek, ömrün kisaligina ve bosuna vakit geçirmeye isarettir.Bu rüyalar genellikle para yorumla ilgilidir. Bir şeyi rendelediğini gören kimse, başkasının kısmetinden parçalar alarak yaşamını sürdürecektir. Komisyonculuk gibi bir işte karar kılabilir.Bu rüyalar genellikle para yorumla ilgilidir. Bir şeyi rendelediğini gören kimse, başkasının kısmetinden parçalar alarak yaşamını sürdürecektir. Komisyonculuk gibi bir işte karar kılabilir.

Rende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Re

Mor Ve Ötesi - Re

Yine ben miyim düşen Hiç zamanım da yok ki Yine ben kopup gelen Bilmediğim şey yok ki Yine de geldim dünyaya Hiç zamanım da yok ki Yine de geldim dünyaya Hiç yok İçim yanar içim bilmez İçim var içim düşünmez İçim aşk içim değişmez İçim saf içim kirlenmez Yine ben miyim düşen Görmediğim şey yok ki Yine ben kopup gelen Bu dersin sonu yok ki Yine de geldim dünyaya ____________________
  2. Re-erkek isimleri

Re-erkek isimleri

en çok beğenilen erkek isimleri en begenilen erkek isimleri beğenilen isimler cok begenilen Rebi: ilkyaz, ilkbahar Reca: umut, umma istek, dilek Recai: umma, dileme yalvaran, rica eden Recep: heybetli, gösterişli, saygıdeğer üç ayların ilki beyaz taç, gelin tacı kameri yılın 7. ayı Refref: ince, yumuşak kumaş kenar saçağı döşek, döşeme, minder, yastık kuşu çok olan çimenlik dalları salkım...
  3. Rene Magritte Resimleri

Rene Magritte Resimleri

rene magritte resimleri rene magritte tabloları eserleri eserleri ve isimleri Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 758x619 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 758x635 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 758x1173 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 758x599 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  4. Rene Caovilla 2010 Koleksiyonu

Rene Caovilla 2010 Koleksiyonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Cevizli rende tatlısı

Cevizli rende tatlısı

rende tatlısı rende tatlisi tatlısı tarifi kabak Kolay ve lezzetli bir tatlı....... MALZEMELER 250 Gr margarin 2 çorba kaşığı zeytin yağ 1 bardak çeviz içi veya fındık 2 çorba kaşığı yoğurt 1 paket kabartma tozu 1 fiske tuz 4 su bardağı elenmiş un 1 yumurta ŞURUBU İÇİN 3 su bardağı şeker 2 su bardağı su 1 kaşık limon suyu HAZIRLANIŞI Üç bardak şeker ,iki bardak su ile kaynatılır ,...

Sayfayı Paylaş