gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

reneeme nasıl bir melek?

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

merhaba ben reneesme beni tanıyan tanımayan sizce reneesme nasıl bir melek . herkes yorumunda özgürdür.:D:D

bu hafta benim doğum günüm dolayısıyla ...

2. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    neyse kendim hakkında ilk eleştiri reneesmeye s yazmayı unutmuşum .artık kusura bakmayın.:ehi:
    :ehi::ehi:

3. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    :) ne demek herkese olur iyi ve vampir hayranı (benim gibi)

reneeme nasıl bir melek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Biriyiz...???

Nasıl Biriyiz...???

OCAK Hırslı ve ciddi kişiliktedirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştiriler. Akılı, planlı ve programlıdırlar. Duyarlı ve derin hisleri olan insanlardır. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Bünyeleri kuvvetlidirler. Zor heyecanlanırlar. Romantiklerdir ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler, evcil ve sadık...
  2. Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

doğum,doğum sancısı, Doğum yapmış anneler ben bir şeyi çok merak ediyorum Hamilelikte sıra doğuma geldiğinde neler hissettiniz korkularınız var mıydı?Ben doğum yapan bazı kişilerden duydum çok kötü büyük sancı diyorlar kimiside öle korkulacak bir şey yok diyor sizler neler yaşadınız çok sancı çektiniz mi bunu doğumu yaklaşmış hamile melekler adına soruyorum size sonuçta aramızda ilk kez...
  3. Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :) sevgili melişler eğlenceye varmısınız ? Gelin birlikte birbirmize bilmece zeka soruları sorup yanıtlayalım ilk soruda benden olsun :D
  4. Azrail birden fazla canı nasıl alır?

Azrail birden fazla canı nasıl alır?

Azrail aleyhisselamın kudretinden şüphe etmek, Allahü teâlânın kudretinden şüphe etmeye kadar gidebilir. Allahü teâlânın kudretinin büyüklüğünü bilen kimse, sebebini bilmese de, İslam’a teslim olup, Allah’ın her şeye gücü yetebileceğine inanması gerekir. Bugün bir düğme ile bir veya birkaç şehrin bütün elektrikleri aynı anda söndürülebilmektedir. Ölüm meleği de ruhları bundan daha tez...

Sayfayı Paylaş