gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

reneesmenin doğumgünü

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

merhaba sevgili melekler ben reneesme 22.04.2010 tarihinde melekler mekanına üye oldum.burada tanımış olduğum ve bana yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

09.06.1990 benim doğum günüm benimle aynı tarihte doğan meleklerin doğum günlerini kutluyor ve daha nice senelere bu mekanda buluşalım diyorum.

hepinizi çok seviyorum.....

paylaşımcı melek
    reneesme.

:kutlama::kutla::dogumgunu:

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    iyiki doğdun o zaman cnm :) Annecin iyiki doğurmuş seni

reneesmenin doğumgünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğumgünüm...

doğumgünüm...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bugün benim doğumgünüm

bugün benim doğumgünüm

bugün benim doğumgünüm beliki kutlamak istersiniz ???
  3. en güzel doğumgünü gifleri

en güzel doğumgünü gifleri

doğum günü gifleri hareketli doğum günü kartları facebook kartları facebook hareketli
  4. doğumgünü hediyemi kazandıracak yarışma...

doğumgünü hediyemi kazandıracak yarışma...

merhaba arkadaşlar. yakında doğumgünüm :) sizden de bir ricam olacak. eğer cebinizden 1 kuruş bile çıkmadan bana harika bir doğumgünü hediyesi vermek isterseniz 3 saniyenizi ayırıp yarışmada oy verin. isim ya da eposta vb. bilgiler istenmiyor. sadece sitenin üst kısmındaki buton ile oy vereceksiniz. Yaysana! oy verenlere teşekkür ederim, oy vermeyenlere de vakit ayırıp okudukları...
  5. Kankaya Doğumgünü Mesajları

Kankaya Doğumgünü Mesajları

Bu hayatta dost kolay kazanılmıyor. Eğer gerçekten karşınızda ki kişinin gerçekten dost olduğuna inanıyorsanız onu kaybetmemek için elinizden geleni yapın ve ona sıkı sıkı sarılın. Güven duygusunun günümüz de yeterince eksildiğini gördükçe insanlar gerçek dostlara çok daha fazla ihtiyaç duyuyor. Hayatınız da kardeşim dediğiniz dostunuz olan kankanızın doğumgünü için birbirinden anlamlı ve...

Sayfayı Paylaş