gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Renesme için Titandan Deneme :)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

renesme nasıl konu açacak renesme nasıl resim yükleyecek resnesme paylaşımcı melek

Sevgili melekler, bu konumuzu renesmenin nasıl konu açacağı ve resim paylaşacağı konusunda kendisini bilgilendirmek için açıyorum. Renesme gördüğün gibi yorumumu yazdım, henüz sorun yok. Şimdi resim eklemeye başlayacağım :tik:

Renesme gördüğün gibi bir sorun yok, herşey tıkır tıkır işliyor . Deneme odasında biraz daha deneme yaparsan alışacağını tahmin ediyorum. Hadi kolay gelsin :tik:

Renesme için Titandan Deneme :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denemedir :)

denemedir :)

-5530063763638673026olmuyo yaa :)video ekleyemiyorum :D
  2. HerCai 'm İçin bir deneme

HerCai 'm İçin bir deneme

BİRBİRİNE SEVDALI İKİ ÇİÇEK VARMIŞ.BUNLAR HER BAHAR AÇARLARMIŞ.BİRGÜN ÇİÇEKLERDEN BİRİ DİĞERİNE BAHARI BEKLEMEYELİM KIŞINDA AÇALIM DEMİŞ.DİĞERİ KABUL ETMİŞ.O SOĞUĞA FIRTINAYA KARA KIŞA RAĞMEN AÇMIŞ ÇİÇEK.BEKLEMİŞ.BEKLEMİŞ AMA SEVGİLİSİ KORKMUŞ SOĞUKTAN FIRTINADAN AÇAMAMIŞ.O GÜNDEN SONRA FIRTINAYA KARA KIŞA RAĞMEN AÇAN ÇİÇEĞE KARDELEN SOĞUKTAN KORKUP KAÇAN ÇİÇEĞEDE HERCAİ DEMİŞLER.ŞİMDİ...
  3. Titan

Titan

titan ne demektir?????? 3. sınıfımda.............................
  4. renesmenin şiiiri

renesmenin şiiiri

sevgili meleklerim renesme bu sefer alıntı yaapmadı oturup kısa bir şiir yazdı bu sadece bir deneme.eğer çok beğenirseniz sizlere şiirlerini yazmaya devam edecek. renesmenin şiiri terkedilmiş Beni terk ettin sanki marifetmiş gibi Güvendim sana aldandım ben sana Nasıl kıydın bana… Şimdi ne adını ne seni Bulunduğumuz aynı şehri Soluduğumuz aynı havayı Lanet ediyorum artık saatlerce Bu...

Sayfayı Paylaş