gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Rengahenk Türküler Karadut 1-2 (2 CD) 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Türkü severlerin büyük beğeni ile dinleyeceği yepyeni bir albüm...Çeşitli sanatçıların söylediği türkelerin yer aldığı albüm 2 cd den oluşuyor... Şimdi albümün tanıtımına geçiyorum :tik:

CD 1 :

01. Hacel Obası / Sevcan Orhan

02. Acem Kızı / Halil Yalçıner
    03. İp Attım / Sibel Asaduryan
    04. Erzurumda Çevirdiler Yolumu / İlyas Ekinci
    05. Ben Bu Yıl Yarimden ayrı düşeli / Seda Bingöl
    06. Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar / Serhad Raşa
    07. Yiğidim Aslanım / İlkay Akkaya
    08. Babuba / Özgür Akdemir
    09. Çarşambayı Sel Aldı / Gülseven Medar
    10. Kırmızı Buğday / Nihal Salda
    11. Sıvas Ellerinde Sazım Çalınır / Sinem Eroğlu
    12. Şu Kışlanın Kapısına / Sema Erdoğan & Özgür Taylan Tutan
    13. Fincanın Etrafı yeşil / Taylan Cansızoğlu
    14. Sitem / Nurettin Rençber

CD 2 :

01. Başındaki Yazmayı / Seda Bingöl & Kerim Yağcı

02. Dostum Dostum / Taylan Özgür Ölmez
    03. Çökertme / Suavi
    04. Selanik / Sibel Asaduryan
    05. Çift Jandarma / Aytekin Kaya
    06. Beyaz giyme toz olur / Seda Bingöl
    07. Oğlan / Gülseven Medar
    08. Dere Geliyor Dere / Özlem Demir,Tülay Coskun, Sidenur Yuce Töre
    09. Keşani / Samet Kölemen
    10. Sarardım / Özgür Akdemir
    11. Nesini Söyleyim / Serhad Raşa
    12. Ramo / Grup Günyüzü
    13. Uyandım Sabah İle / Neyzen Kemal Ünal
    14. Zindanı Taştan Oyarlar (Şiir) / Suavi

Rengahenk Türküler Karadut 1-2 (2 CD) 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. R&B Collection-2008 (2 CD)

R&B Collection-2008 (2 CD)

rb giyim robin giyim Tracklist: CD1 01. Touch My Body - Mariah Carey 02. Sensual Seduction - Snoop Dogg 03. Feedback - Janet 04. Yahhh! - Soulja Boy Tell`em 05. Tambourine - Eve 06. Girlfriend - Bow Wow, Omarion, Don Vito 07. Ayo Technology - 50 Cent, Justin Timberlake, Timbaland 08. Money In The Bank - Swizz Beatz 09. Don't Stop The Music - Rihanna 10. Come On Girl - Taio Cruz, Luciana...
  2. Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

ferhat göçer benide götür gittiğin yere ferhat göçer gittiğin yere benide götür gideceğin gittigin Büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Nefes filminin müziği Nefes'i yeniden yorumlayan Ferhat Göçer'in yeni albümü :tik: CD 1 Götür Beni Gittiğin Yere CD 2 Yol Bitti Çoktan Söz & Müzik: Sezen Aksu Bizim Şarkımız Söz & Müzik: Tugay (Boys Anılar) Biri Bana Gelsin Söz:...
  3. Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Usta yorumcu Fatih Erkoç birbirinden güzel türküleri seslendirdiği iki cd'den oluşan albümünü piyasaya çıkardı...İşte albüm tanıtımı kızlar :tik: CD1: Esmerim Biçim Biçim Arpa Buğday Daneler Divane Aşık Seher Yeli Gurbette Ömrüm Geçecek Asmam Çardaktan Antep Türküsü Of Deme Bana Kerimoğlu Zeybeği Evleri Var Oy Benum Sevduceğum Kalenin Dibinde Eledim Eledim Çayelinden Öteye Arpa Buğday...
  4. Çeşitli Sanatçılar - Şimdi 90'lar (2 CD)

Çeşitli Sanatçılar - Şimdi 90'lar (2 CD)

80'li yılların ortalarından itibaren doğanların hatırlayacağı gibi 90'lı yıllarda hergün biri albüm çıkardı..O zaman albüm çıkaranların çoğu şimdi piyasada yok ama o zaman yapılan şarkıları hala dinleme şansımız var... 90'lı yıllarda hit olan şarkılardan bir albüm hazırlamış 2 cd'den oluşan bu albümde Seyyal Taner'den Yonca Evcimik'e, Metin Özülkü'den Ajlan Büyükburç'a kadar pek çok...
  5. 1-2 yaş gelişimi

1-2 yaş gelişimi

1 2 yaş,1 2 yaş bebek eğitimi,1 2 yaş bebek gelişimi,1 2 yaş bebek beslenmesi,bebek gelişimi Fiziksel Gelişim ve Hareket Gelişimi: - Bu yıl içinde çocuk büyük bir gelişim gösterir. Daha çok hareket eder hale gelir. - İlk bağımsız adımlarını atabilir. - Objelere ulaşıp onları kaldırabilir ve tek ya da iki elini de kullanarak onları inceleyebilir, itebilir ya da fırlatıp atabilir. - Başparmak...

Sayfayı Paylaş