gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Rengarenk berjer koltuklarla yapılan kombin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Rengarenk berjerler Salon dekorasyonu
    Berjer modelleri ile salon dekore etmek oldukça moda. Rengarenk berjer modelleri ortama eğlenceli ve enerjik bir görünüm kazandırıyor. BErjerlerin koltuklarla farklı renk olması oldukç.a yaygın olarak kullanılıyor.

Rengarenk berjer koltuklarla yapılan kombin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rengarenk...

rengarenk...

rengarenk Click this bar to view the full image.
  2. Berjer koltuklarla evinize hava katın

Berjer koltuklarla evinize hava katın

2012 Koltuk modası Berjer modelleri koltuk modellerinde bu sene berjer koltuk modelleri çok moda. Ben berjer koltuklara en çok çiçekli böcekli kumaşları yakıştırıyorum. O kumaştan birde fon perde tamamdır:) yine iki dakikada şipşak dekorasyon yaptım ama kendi evimi o kadar kısa sürede dekore edemedim malesef. Buyrun melekelrim berjer modellerine
  3. Lacivert ve yeşille kombin yapılan yatak odası

Lacivert ve yeşille kombin yapılan yatak odası

Lacivert yeşil yatak odası Yatak odası dekorasyonu Yatak odası dekorasyonu için fikir arıyorsanız bu güllü yeşil lacivert yatak odası szie fikir verebilir. Yatak örtüsü modelinden perdelere ve tabloya kadar herşeyin uyum içinde olduğu bu oda oldukça hoş görünüyor.
  4. 2013- 2014 Modern Berjer Koltukları

2013- 2014 Modern Berjer Koltukları

Yeni Sezon Berjer Modelleri 2013- 2014 Berjer Modelleri Örnekleri En Güzel Berjer Çeşitleri Her zaman modayı takip etme yeni trendi evlerde yaşatma arzusu içerisinde evlerimizi dekore ederiz. Bu sene ne modası, koltuklarım nasıl olmalı, hangi renk ya da desen tercihinde bulunmalıyım soruları resmen dedikodu şeklinde kulaktan kulağa geçer. Eski yılların modası her geçen sene karşımıza yeniden...
  5. En Çok Yapılan Kombin Hataları

En Çok Yapılan Kombin Hataları

kombin hataları, en çok yapılan kombin hataları, kombin hataları nelerdir Sevgili melekler, bayanlar için şık giyinmek ve uyumlu bir görüntü son derece önemlidir. Kıyafetimizde baştan aşağı kombin yapmak büyük özen gerektirir. Şık olayım derken yapılan bazı kombin hataları da kötü bir görüntüye sebep olabilir. Bu sayfamızdaki yazımızda en çok yapılan kombin hataları hakkında sizleri...

Sayfayı Paylaş