gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Rengarenk Elektrik Düğmeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Evini cıvıl cıvıl rengarenk isteyenler için harika bir fırsat olmalı bu elektrik düğmeleri :) Rengarenk ve çok şıklar :)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten çok sevimli görünüyorlar.:)

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzel bunlar ya benim evime gider mesela benim duvarlarim bembeyaz ya bunlar cok guzel durur

Rengarenk Elektrik Düğmeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  2. Düğme

Düğme

Gümüş ve altın düğme mal veya rızka, Düğme ve onun için kullanılan iplik kadın ve erkeğe, Düğme namus ve iffete, sağlam pazarlığa, Düğmeyi iliklemek dağınık işleri toparlamaya, bekar için evlenmeye, Düğme dikmek nikah memurunun önüne oturmaya ve nikah akkdine delalet eder.Rüyada düğme ya da düğmeler görmek, eğer rakipleriniz tarafından tehdit altındaysanız dostlarınızın yardım edeceğini haber...
  3. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...

Sayfayı Paylaş