gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Rengarenk Fular Modelleri Meleklerimiz İçin:...

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Fular Modelleri Rengarenk Fular Modelleri

Özellikle kış aylarında kullanmayı tercih ettiğmiz Fular modellerini sizlere sunmak istedim,ister hazır olsun ister el örgüsü olsun bayanların kıyafetlerini tamamlayıcı unsur olarak kullanılır Fular modelleri. Örgü de kullanırım hazır da alırım diyorsanız sizlere en güzel Fular modellerini bir araya getirdim ve sizin beğeninize sunuyorum.İşte en güzel Gösterişli Fular çeşitleri sizlerle bayanlar.

Rengarenk Fular Modelleri Meleklerimiz İçin:... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rengarenk fular rmodası

rengarenk fular rmodası

bayanların bu yıl en gözde aksesuarlarından biri süphesiz fular.Yaz aylarında da rengarenk kıyafetlerinizi tamamlayıcı olarakta kullanabileceginiz modeller buyrunn................
  2. Rengarenk Fular Modelleri

Rengarenk Fular Modelleri

fular modelleri hazır fular modelleri fluar hazır fularlar şal ve Gündelik hayatımda pek fular kullandığımı söyleyemem ama bu modellere bayıldım kızlar :) Fular kullananlar da eminim çok beğenecekler bu modelleri. Hepsi birbirinden güzel ve rengarenk. İstediğiniz rengi bulabilirsiniz. Üstelik ilk defa fular alıyorsanız kendinize, bu modeller size çok yardımcı olacaktır. :tik:...
  3. Rengarenk genç odası dekorasyonu için buraya melekler

Rengarenk genç odası dekorasyonu için buraya melekler

Geçd odası takımları Genç odası dekorasyonu Evlenmeden önceki bekarlık odamı pembe tonlarında dekore etmiştim. Ne varki çok uzun süre bu pembe odada vakit geçiremeden yuvadan uçtum gittim. Bu yüzden eğer kızım olursa onun için pespembe bir çocuk odası dekorasyonu yapacağım. Büyüdüğünde de kendisi genç odası dekorasyonunu kendisi yapsın:)
  4. Şeker Gibi Rengarenk  Ayakkabılar Siz Meleklerimiz İçin....

Şeker Gibi Rengarenk Ayakkabılar Siz Meleklerimiz İçin....

Şeker Gibi Ayakkabılar Rengarenk Ayakkabı Modelleri Rengarenk cıvıl cıvıl giyinmeyi seviyorsanız cıvıl cıvıl elbiselerinizi altına işte şeker gibi rengarenk ayakkabılar bizden....Yaz aylarında cıvıl cıvıl olmaya ne dersiniz...İşte en tatlı ayakkabılar sizler için burada.... Bazı ayakkabıların giymek için değil de karşına koyup izlemek ya da yanında uyumak için tasarlandığını...
  5. Diane von Furstenberg Fular Modelleri Hem Şık Hem Rengarenk....

Diane von Furstenberg Fular Modelleri Hem Şık Hem Rengarenk....

Diane von Furstenberg Fular Modelleri Diane von Furstenberg Fular Modelleri Fular takmayı seven bayanlar için işte diana von furstenberg in sizlerin beğenisine sunduğu fular modellerini sizler için bizde burada paylaşıyoruz...Özellikle Kışın takılan fularlar içine girdiğimiz sonbahar aylarında da şık kıyafetlerinizle kombine edebilirsiniz...İşte burada da şık örgü ve hazır fular...

Sayfayı Paylaş