gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rengarenk Motifleriyle 2012 Desenli Çorap Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Desenli Renkli Çoraplar
    Desenli Renkli Çorap Modelleri 2013

Sevgili melekler, bu yaz başında da belirttiğimiz gibi bu yıl desenli çorapların yılı. Ayaklarda desenli çorapları bol bol göreceğimizi belirttiğimiz konumuzun ardından 2012 2013 desenli renkli çoraplar nasıl olacakmış bir görelim :)

Rengarenk Motifleriyle 2012 Desenli Çorap Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Kızlar gece kıyafetlerine de uygun olan şık elbiselerin altına giyeceğim bir kaç Desenli Çorap Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum. :)İnce Desenli Çorap Modelleri istiyorum tabi ki:)
  2. Desenli Rengarenk Babet Çorapları Çok Kullanışlı

Desenli Rengarenk Babet Çorapları Çok Kullanışlı

babet çorapları babet çorabı Kışın soğuktan korunmak için giydiğimiz çorapları yazın da ayakkabı vurmalarına karşı koruyucu olarak tercih ediyoruz melekler :) Ancak şu var ki yazlık ayakkabılar genelde açık ayakkabılar ve babetlerden oluşuyor. Sandaletlerle olmasa da ayaklarımızı korumak için babetlerle çorap giymek istiyorsak babet çoraplarını tercih edebiliriz. Birbirinden şık ve renkli...
  3. Birbirinden Güzel Motiflerle Desenli Peçete Modelleri 2012

Birbirinden Güzel Motiflerle Desenli Peçete Modelleri 2012

desenli kağıt peçete desenli kağıt peçeteler Sevgili melekler, eskiden ilkokul zamanlarımızda peçete koleksiyonu yapardık :) Herkes gittiği yerlerden birer peçete ister, değişik desenlerle dolu yığınla peçetemiz olurdu. O güzel peçeteler büyük bir özen ve ihtimamla saklar, kendi aramızda değiş tokuş yapardık. Şimdi sizlerle paylaşacağımız desenli kağıt peçeteler bana o günleri hatırlattı....
  4. Rengarenk İçaçıcı Desenli Pike Modelleri 2012 Örnekleri

Rengarenk İçaçıcı Desenli Pike Modelleri 2012 Örnekleri

Desenli Pike Modelleri 2012 2013 Desenli Pike Modelleri Yazın en güzel yanı kalın yorgamların battaniyelerin altından çıkıp rahat rahat yatabilme imkanı herhalde melekler :) Nevresim takımları ile uğraşmayıp rahatça kullandığımız rengarenk pikeler de cabası. Hem çok kullanışlı hem de cıvıl cıvıl severek kullandığımız desenli pike modelleri 2012 örnekleri ile karşınızdayız bu sayfamızda...
  5. Rengarenk Desenli Triko Modelleri 2013

Rengarenk Desenli Triko Modelleri 2013

Bu konu; rengarenk desenli triko modelleri 2013 konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, trikolar yıllar boyunca asla modası geçmeyen ve geçmeyecek olan parçalar. Sonbaharın başlangıcından itibaren kış mevsimi boyunca soğuk günlerde bize sadık kalan trikolar, rengarenk desenleriyle içimizi de açıyor. Modacıların her kış sezonu kreasyonlarında yer verdikleri triko modelleri, bu kış...

Sayfayı Paylaş