gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Rengarenk Saçlar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

renkli saç rengarenk saclar renkli saclar rengarenk saç
    Gençlerimizin kapılıp gittiği bir akım var adı: "emo". benim pek ilgimi çektiğini söyleyemem ama birçok genç bu akımı beğeniyor... Emolar şimdide renkli saça merak sarmış... Peki bu renkli saçlar nasıl oluyo? Nasıl modelleri var? İşte sorularımızın cevabı:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Çok uçuk kaçık şeyler zaten yapan kişiyede aynı gözle bakarım:D

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    en üstekliler güzel duruyo bence

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] baya baya bir rengarenk hemde...

Benimde saks mavisi ıncecik bir postijim vardı baze takıyordum ama böyle abartı deildi kesinlikle..

Rengarenk Saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarenk

Rengarenk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. rengarenk...

rengarenk...

rengarenk Click this bar to view the full image.
  3. Rengarenk sürahiler

Rengarenk sürahiler

cam sürahi çeşitleri sürahi çeşitleri cam modelleri değişik sürahiler emsan takımı Tatlı Melek 'lerimin mutlu evlerine yakışacağını düşündüğüm güzel mi güzel sürahi modelleri var.Sizlerinde mutfaklarını süsleyen rengarenk sürahileriniz olmasını istermisiniz Bayanlar ?? Kim istemez der iseniz sizleri sürahilerin bilinmeyen güzelliğiyle baş başa bırakıyorum....
  4. 2013 Modası Rengarenk Saçlar

2013 Modası Rengarenk Saçlar

Bu konu; 2013 renkli saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda asla sınır tanımaz. Sınırlar sonuna kadar zorlanır ve ortaya bazen komik bazen garip bazen aşırı görüntüler çıkar. Gençlerin beğenebileceği, yaşı olgunluk çağında olanların pek hoşlanmayacakları bir saç modası bu kış saçları esir olacak. Ruhu genç olup enerjisinden birşey kaybetmeyenlerin bayılacğı bu saç...

Sayfayı Paylaş