gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Rengine bakmadan et satın almayın!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Veteriner hekim Feyza Asri, et satın alırken rengine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi: [​IMG]"Etin tazeliğini rengi gösterir. Sığır eti; parlak kırmızıdır. Genç dana eti grimsi pembe, yaşlı dana eti koyu pembedir. Kuzu etinin rengi, açık pembeden koyu pembeye değişir. Çürümüş, renk değiştirmiş ve kokan etler satın alınmamalıdır

Rengine bakmadan et satın almayın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Satı Kadın...

Satı Kadın...

Ankara'da yakici bir yaz günü idi Atatürk beraberinde arkadaslari ve yaverleri oldugu halde Kizilcahamam'a giderken Kazan köyü yakinlarinda durmus ve otomobilinden inmisti. Köyün kadini, genci, yaslisi, ihtiyari köylerin içinden geçen, sosede duran bu yabanci konuklari görünce hep kosustular. Kimi su seyirtti, kimi ayran , bunlardan biri, gügümünden aktardigi soguk ayrani ata'ya uzatti: - bir...
  2. alttakinin göz rengini tahmin et

alttakinin göz rengini tahmin et

alttakinin göz rengini tahmin et Altdakı uye ela gözlu
  3. alim-satim

alim-satim

mal satma duası KAZANCA TEŞVİK 6618 - Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır." 6619 - İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu...
  4. Yeni Ev Döşeyecek Meleklerim Bu Resimlere Bakmadan Mobilyanızı Almayın

Yeni Ev Döşeyecek Meleklerim Bu Resimlere Bakmadan Mobilyanızı Almayın

güzel mobilyalar yeni mobilya modelleri 2012 mobilya trendleri Meleklerim bu şık mobilya çeşitleri içinde bir tur atmadan sakin evinizi dekore etmeyin .. Şu yeni mobilya modelleri ne kadar hoş bakarmisiniz ne kadar güzeller, cok zarif, cok lüks durmuyorlar mi?!!! Ben bayildim valla.....
  5. satın almak

satın almak

burdaki ayakkabıları nasıl satın alabilirim fiyatları nedir

Sayfayı Paylaş