gebe
  1. ^*^eLa^*^

^*^eLa^*^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Renk körümüzsünüz öğrenmesi bedava buyrun

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ^*^eLa^*^ tarafından paylaşıldı.

Renk körümüzsünüz öğrenmesi bedava buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrendim ki renk körüymüş AŞK!!

Öğrendim ki renk körüymüş AŞK!!

ne düşleri pembe..ne umutları mavihuzuru yeşil!arzuları da kırmızı değilmiş ki! beyazda başlayıp siyahta bitermiş aşk...belki de bu yüzdendiranılardaki fotoğrafların çabuk solması... Babamın kucağında oturduğum zamanlar ne olduğunu bilmediğim her şeye – “baba mu ne? mu ne? mu? mu? ...” ve hangi rengi sorarlarsa sorsunlar hepsine – “layvicert” derdim. layvicert saçlı kız layvicert ayakkabı...
  2. Yüksek Sadakat Renk Körü albümü

Yüksek Sadakat Renk Körü albümü

yüksek sadakat renk körü albümü yüksek sadakat renk körü şarkısı yüksek sadakat renk körü şarkı sözleri yüksek sadakat yeni albüm yüksek sadakat son albümü ve dahası burada arkadaşlar. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil eden ve ikinci tura çıkamayan Yüksek Sadakat yeni albümü ile sessizliğini bozdu Melek'lerim. Yüksek Sadakat Renk Körü albümü sevenleri ile pek yakında buluşacak....
  3. yüksek sadakat renk körü şarkısı sözleri

yüksek sadakat renk körü şarkısı sözleri

Yüksek sadakatin renk körü şarkısının sözü var mı arkadaşlarım sizde .. Tşk.
  4. yüksek sadakat renk körü sözleri

yüksek sadakat renk körü sözleri

Yüksek Sadakat Renk Körü şarkı sözü Yüksek Sadakat Renk Körü şarkısı sözü Yüksek Sadakat grubunun hit şarkılarından biri olan Renk Körü şarkı sözleri, bu sayfamızda şarkıyı ve Yüksek Sadakat gurbunu seven tüm melek'lerimiz için gelsin:) Yüksek Sadakat Renk Körü şarkısının sözleri: Sana bir uçak bulsam gezip görsen alemi Dört duvarından çıksan tanısan elalemi Hiçbir şeye benzemez...
  5. Renk Körümüsünüz?

Renk Körümüsünüz?

Evet arkadaşlar renk kötlüğünüz varmı kendinizi test edin ... http://www.liquidgeneration.com/Media/Player/player.swf?shortUrl=b058e185&s=0

Sayfayı Paylaş