gebe
  1. tubiloshh

tubiloshh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

renk RENK SENİ SEVİYORUM LAR :) 10 YTL ...

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında tubiloshh tarafından paylaşıldı.

Silinebilir... seni seviyorum havlu kenarı seni seviyorum havlu kenarları fushia rengi yazılı kenarı kenari
    Silinebilir...

Son düzenleme: 9 Mart 2011
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: renk RENK SENİ SEVİYORUM LAR :) 10 YTL ...
    hayran kaldım elişlerine çok güzeller canım ellerine sağlık:)

3. 01nisa01

01nisa01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: renk RENK SENİ SEVİYORUM LAR :) 10 YTL ...

bir sorum olacakti yurt disinada siparis gönderiyormusunuz

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    süperler ellerıne sağlık

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık çok güzeller

renk RENK SENİ SEVİYORUM LAR :) 10 YTL ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkler

renkler

Renkterapi Giysilerinizin rengi doğru mu? Eşyalarınızı değiştirirken olumlu renkleri seçiyor musunuz? Sevdiğiniz renklerle, sevmediğiniz renklerin anlamı nedir? Belki de giysilerinizin rengi sizi hasta ediyor? Yanlış renkleri kullanmayın, işleriniz ters gidebilir. Her rengin yararlı veya zararlı bir gücü ve sesi vardır... M. Ata Nirun size renklerin gücünü anlatıyor; Sizleri renklerin gizem...
  2. renklerin karakterlelere uyarlanması?siz hangi rengi seviyorsunuz?

renklerin karakterlelere uyarlanması?siz hangi rengi seviyorsunuz?

BEYAZ SEVEN KADINLAR: Beyazı her renkten fazla seven bir kadın bilerek veya bilmeyerek, kalben ve zihnen temiz ve saf olduğunu ortaya koyuyor demektir. Bu kadın nazik, değer bilen, alçak gönüllü, asil ve naziktir. Parlak ziyafetler ve neşeli partiler onca pek cazip değildir. Eğlenceden ziyade başkalarına yardım etmek onu doyurur. Zamanında neşeli olmasını çok iyi bilirse de ekseri sakin ve...
  3. Renk

Renk

Rüyada herhangi bir renk görmek; yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza, canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya, koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye, sarı renk; hastalığa, kırmızı renk; hiddete, mavi; sükunet ve tembelliğe, yeşil renk; murada ermeye, mor; mevki düşmeye, pembe; aşka, kahverengi; akıllı hareket etmeye işarettir.
  4. renk renk

renk renk

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x936 px Ve Boyutu 534KB. Mor Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 702x906 px Ve Boyutu 275KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları...
  5. Renk renk taytlar

Renk renk taytlar

'Trendy love'markasına ait el yapımı taytlar huzurunuzda kızlar..Fazla iddalı olmalarına rağmen çok orjinaller..Tayt severler buyrun

Sayfayı Paylaş