gebe
  1. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

renkarenk kalp smileyleri

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Bonita tarafından paylaşıldı.

kalp smileyleri kalp şekilleri küçük küçük şekli şekilleri smiley [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

renkarenk kalp smileyleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smileyler  evleniyooo

Smileyler evleniyooo

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kalbim

Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor beni,bilmiyorum ve bilmiyorum,o bunlardan haberdar mı ? onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret. içlerine girme. cesaretin...
  3. Smiley arşivi..

Smiley arşivi..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Asyalı Smileyler

Asyalı Smileyler

5. Smileylerin hayati ...

Smileylerin hayati ...

Onlar Meleklermekanin , hatta bizim hayatimizin bir parcasi meleklerim :D:D Sevgili Smileylerimiz :) Kimi zaman kelimelerden cok , onlar ifade eder duygularimizi :D Ama onlarinda elbetteki özel hayatlari var :):):) Bakalim nasil yasiyorlarmis :D:D:D:D buyrun .... :):):) :):):):):)

Sayfayı Paylaş