gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Renkgarenk,cıvıl cıvıl yaza uygun konverseler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gençlerin gözdesi converseler yaza uygun rengarenk,cıvıl cıvıl desenleriyle yine sizler için.Artık konverse ayakkabıyı bilmeyen yok.Bazen şaşıyorum arkadaşlar 33 yaşında olmama rağmen benim bile bir converse ayakkabım olmadı. Şimdi bakıyorumda daha küçücük çocuklarda bile bu converse ayakkabı sevdası var.:)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. ask böceği

ask böceği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet ya çok qüsel gerçekten cıvıl cıvıl

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

bende buna benzer bişey aldım geçenlerde.sağol canım

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    aldım kaçtım :) [​IMG]

6. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten cıvıl cıvıl rengarenk

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Converse sevmem ama baştaki güzelmiş :)

Renkgarenk,cıvıl cıvıl yaza uygun konverseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 yazı cıvıl cıvıl geçecek

2008 yazı cıvıl cıvıl geçecek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. cıvıl cıvıl yaza uygun elbiseler

cıvıl cıvıl yaza uygun elbiseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2009 yazı cıvıl cıvıl

2009 yazı cıvıl cıvıl

4. 2010 Yaz Elbiseleri Cıvıl Cıvıl

2010 Yaz Elbiseleri Cıvıl Cıvıl

yaz elbıselerı Kış bitiyor kış mevsimiyle birlikte koyu soğuk ve mat renklerde elveda diyeveğiz... 2010 yazı cıvıl cıvıl iddialı renkleriyle geliyor... 2010 yazının en mode renklerinden oluşan elbise kombinlerini sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlar :tik: Sandaletlere bayıldım :) Burdada sandaletlere bayıldım :) Bu kombini çok beğendim :) Elbisenin rengi harika...

Sayfayı Paylaş