gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Renkler bu battaniyelerde hayat buluyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hepsi de rengarenk cıvıl cıvıl pofuduk pofuduk.Bakınca iç açıyor örtünce içimizi ısıtıyorlar...

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çokkkkkkkkkkkk sewerimmmmm rengarenk pikelerii harikalar emeğine parmaklarına sağlık dadlum

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yatağım hep böyle rengarenk olur :D çok seviyorum
    teşekkürler.

Renkler bu battaniyelerde hayat buluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatınıza biraz renk katın!

Hayatınıza biraz renk katın!

Hayatınıza biraz renk katın! Yıllar boyu hayatınızı aydınlatan Philips ampulleri, şimdi hayatınızda aradığınız renkleri sizlere sunuyor. Türk Philips, son kullanıcılar için Türkiye’de yenilikçi, katma değerli, kolaylıkla kullanılan komple aydınlatma çözümleri sunan bir firma olarak insanların hayat kalitelerini geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan stratejileri ile ampul...
  2. Bu Örgü Battaniyelere Bayılacaksınız

Bu Örgü Battaniyelere Bayılacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. işte hayatın renkleri

işte hayatın renkleri

gercekten dogada her renk hersey mevcut bütün güzellikler için sükretmeliyizzz
  4. Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru dalalrdan Dekorasyon objeleri Kuru dallardan tablo yapımı Kuru dallarla yapılan çalışmaları çok beğeniyorum. Kuru dallara çiçek açtırarak çok güzel vazo çiçeği yapmak mümkün. Bu konumda da kuru dalları çerçeve içine alacağız ve duvarımıza asacağız. Ben ortaya çıkanı çok beğendim. Yine zemini boyanmış yağlı tablo üzerine kuru dalalrı yapıştırarak ta dekoratif görünüm elde etmek mümkün....
  5. hayat bu..

hayat bu..

hahaha

Sayfayı Paylaş