gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Renklerin huzuru

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Renklerin huzuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Huzurun resmi

Huzurun resmi

huzurun resmi Bir gün bilge bir kral, huzuru en güzel resmedecek sanatçıya büyük bir ödül vereceğini ilan etti. Yarışmaya çok sayıda sanatçı katıldı. Günlerce çalıştılar, birbirinden güzel resimler yaptılar. Sonunda, eserlerini saraya teslim ettiler. Tablolara bakan kral sadece ikisinden çok hoşlandı. Ama birinciyi seçmek için karar vermesi gerekiyordu. Resimlerden birisinde, sükunetli bir göl...
  2. Huzur İsrafı

Huzur İsrafı

Karşımızdaki bir insana, nezaket ifadesi olarak; “Ben sizin daha fazla vaktinizi almayayım” cümlesini tekrarladığımız halde, kendimizin vaktini hoyratça savurduğumuzun farkında mıyız?.. Zamanı milimi milimine kullanan ve o kullanma tarzından vazgeçmeyen bir arkadaşım var.. ibadetlerini yapar, günün belli saatlerinde mutlaka Kur’an ve tefsir okur, belli zaman içinde bitirmek zorunda olduğu...
  3. huzur

huzur

keşkelerden nefret edn bi izleyicinizim ve gercekten herşeyi keşkesiz başarmak istiyorum???adım emel
  4. Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Huzur Sokağının Huzuru Kaçtı !

Bu konu; Huzur Sokağı dizisi hakkında bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisi daha yaynınlanmaya başlamadan önce merak konusu olmuş ve yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmişti. Bunda ünlü bir roman oluşunun ve muhafazakar kesimle ilgili bir hikaye olmasının etkisi çoktu. Yayına girdikten sonra da ilgiyle ve artan reytingiyle televizyonun en...

Sayfayı Paylaş