gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Renklerin ihtiraslı aşkı

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ihtiraslı resimler ihtirasli resimler ihtiras resimleri Renklerin aşkı yada renklerin dansı ne derseniz artık:DRenklerin bir birine olan uyumu ve uyum içersinde yarattıkları enfes görselik:)

Buyrun renklerin bir birleriyle ihtiraslı aşkını izleyelim:)

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Sondaki resim çok hoş. Rengarenk. Teşekkürler adminim.

3. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten hoş olmuşlar

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Renklerin ihtiraslı aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkler

renkler

Renkterapi Giysilerinizin rengi doğru mu? Eşyalarınızı değiştirirken olumlu renkleri seçiyor musunuz? Sevdiğiniz renklerle, sevmediğiniz renklerin anlamı nedir? Belki de giysilerinizin rengi sizi hasta ediyor? Yanlış renkleri kullanmayın, işleriniz ters gidebilir. Her rengin yararlı veya zararlı bir gücü ve sesi vardır... M. Ata Nirun size renklerin gücünü anlatıyor; Sizleri renklerin gizem...
  2. Renk

Renk

Rüyada herhangi bir renk görmek; yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza, canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya, koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye, sarı renk; hastalığa, kırmızı renk; hiddete, mavi; sükunet ve tembelliğe, yeşil renk; murada ermeye, mor; mevki düşmeye, pembe; aşka, kahverengi; akıllı hareket etmeye işarettir.
  3. renk renk

renk renk

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x936 px Ve Boyutu 534KB. Mor Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 702x906 px Ve Boyutu 275KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları...
  4. aşkı lâl...

aşkı lâl...

ateşe koşan kelebekler gibi koştum sana tüm şehir gördü beni, bir tek sen görmedin şiir kokan ellerimi tuttun bedenimdeki arzuyla seviştin törpüledin korkularımı gözlerimin kahvesinden içtin hatırlıyor musun? sevdiğin o kadın bendim Rabih dinlemiyorum artık, heyecanlarını anımsatıyor Ezginin Günlüğü, beni sevdiğin günleri Düş Sokağı, sevişmelerimizi benim için sen dinle, temizlensin...
  5. aşkı anlatabilirmisiniz ?????

aşkı anlatabilirmisiniz ?????

Bize sevmesini öğretmediler sevgili,bize hep sevgiyi saklamasını öğrettiler. Hep bekletmeyi.,. hep ertelemeyi... bu yüzden biz kiminle birlikteysek bir diğerini ama hep uzakta olanı özledik, hiç dinmedi doyumsuzluğumuz, biz hep uzaktakini sevdik sevgili...yanımızdakini değil, odamızın duvarının arkasındakini değil, birşeyler paylaştığımızı değil,uzaklardakini, ulaşamadığımız kadar...

Sayfayı Paylaş