gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Renklerin Üzerimizdeki Etkisini Biliyor musunuz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

renklerin etkisi, renklerin etkileri, renklerin insan üzerindeki etkisi

Sevgili melekler, insanoğlu hayattakiğ pek çok şeyden direkt olarak etkilenebiliyor. Müzik, koku gibi bu etkilerden biri de renkler. Yaşantımıza ayrı bir hava katan, bazen karamsarlığa götüren bazen de içimizi açan renkleri dekorasyonda nasıl kullanmalıyız?
    Birbirine yakın renklerin etkileri de birbirine benzemektedir. Peki dekorasyonda, renklerin insan psikolojisine olan etkileri nelerdir? İşte bu sorunun cevabı...

renkler.jpg

Renklerin Üzerimizdeki Etkisini Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gezegenler ve üzerimizdeki etkileri!!!

gezegenler ve üzerimizdeki etkileri!!!

Güneş Hemen hemen herkes “Güneş burcu” deyimini duymuştur. O nedenle Güneş’in özelliği nedir ki, astrolojide bu kadar güçlü bir rolü var diye aklınızdan geçirmiş olabilirsiniz. Cevabı ise doğada; Güneş, güneş sisteminin merkezi olduğundan yıldız haritalarımızda da aynı şekilde büyük bir rol üstlenmelidir. Güneş, kim olduğumuzun ve aynı zamanda kim olabileceğimizin özü ve çekirdeğini gösterir....
  2. Ahmet Marankiye Göre Renklerin Psikolojimiz Üzerindeki Etkileri

Ahmet Marankiye Göre Renklerin Psikolojimiz Üzerindeki Etkileri

renklerin insanlar üzerindeki psikolojik etkileri renkler renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri nelerdir insanlar psikolojik nelerdir ahmet maranki Prof.Dr.Ahmet Maranki'yi tanımayanınız yoktur...Ahmet Maranki'ye göre hangi renk insan psikolojisi üzerinde hangi etkiyi bırakıyormuş hep birlikte bakalım kızlar :tik: KIRMIZI:Heyecanı ve hareketi sevenler bu rengi seçerler.İnsanın...
  3. Dolunayin Üzerimizdeki Etkileri

Dolunayin Üzerimizdeki Etkileri

dolunay nedir dolunay hakkında bilgi dolunay hakkında kısa bilgi Bu dolunay beni deli ediyoooooo.Uyuyamiyorum ne uyku kaliyo ne sabir.Sabaha kadar dolasiyorum evin icinde.Kendi kendime kiziyorum konusuyorum ha bire:hmm:.Bakalim dolunay hakkinda daha neler var.:) DOLUNAY NEDiR ? Dolunay Ay´ın evresi. Ay´ın tam bir daire olarak dolgun, parlak görüldüğü evre. ÜZERiMiZDEKi ETKILERi...
  4. Melekler Doğal Taşların Vüudumuza Şifalı Etkileri Neler Biliyor musunuz ?

Melekler Doğal Taşların Vüudumuza Şifalı Etkileri Neler Biliyor musunuz ?

doğal taşların etkileri doğal taşların şifalı etkileri Özellikle son yıllarda şifalı taşlar çok rağbet görüyor melekler :) Her yerde satılan ve özellikle burçlara göre şifalı taşlar bilhassa kadınlar tarafından takı olarak kullanılıyor. Evlerde süs objesi olarak da tercih edilen şifalı taşlar, erkeklerin ellerinde de tesbih olarak bulunuyor. Bu yazımızda doğal taşların şifalı etkileri...
  5. Oje Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz?

Oje Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz?

Bu konu; Oje Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tırnak modasında her yıl değişik uygulamalar moda oluyor. Birkaç yıldır moda olan tırnak süslemeleri bu yaz daha sakin tırnaklara bırakıyor yerini. Eğer siz de sadece tek renk oje sürmekte yanaysanız sizin de alternatifiniz çok. Çünkü artık mavile, sarılar ve neon her renk tırnak ojasi...

Sayfayı Paylaş