gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Renkli bahçe aydınlatma örnekleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Renkli bahçe aydınlatma örnekleri, tasarımı, dekorasyonu, aydınlatma hakkında detaylı bilgi edinelim arkadaşlar.

Evlerimiz kadar önemli bir diğer bölüm de bahçelerimiz hanımlar.Ben bu dev aydınlatmaları çok beğendim.

Bahçemizin güzelliğini öne çıkarmayı güneş başarıyla yapıyor. Ancak geceleri yardıma ihtiyaç duyuyor. Sıcak bir kahve yudumlarken, akşam yemeğinizi yerken ya da sadece kendinizi dinlemek istediğinizde ulu ağaçlar, renkli, narin mevsimlikler veya bir an evvel çiçek açmak için sabırsızlanan çalıların seyrine doyum olmaz.

Üstlerine doğru ışığı aldıklarında ise güzelliklerine güzellik gelir. Bahçede basamak, yol, rampa varsa bir kazaya mahal vermemek için uygun aydınlatma elemanlarını tercih etmek önem taşır. Her boyda bahçe için uygun olabilecek modeller seçmeye çalıştım veee sizlerle galerimizdeyim…

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bunları koymaya da şöyle güzeel bir bahçe lazım ama ya...:S

GREY bunu beğendi.
Renkli bahçe aydınlatma örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışın da renkli bahçeler için...

Kışın da renkli bahçeler için...

Bahçenizi seviyor ve her mevsim renkli görmek istiyorsanız yapmanız gereken bazı uygulamalar var.Bakalım nelermiş.. Havalar soğudu diye bahçenizden ümidi kesmeye gerek yok! Kışın da renkleriyle bahçenizi canlandıracak çiçekler var... Kışın bahçenizi göz alıcı hale getirebilecek çiçekler; mevsimlik çuha çiçeği hercai menekşe ve siklamendir. Çuha çiçeği ve siklamen yarı gölgede yetişir...
  2. 2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

2012 Aydınlatma modelleri Aydınlatma tasarımları Tasarımcılar harıl harıl çalşıyor. Bende sizin için harıl harıl araştırıyorum. aydınlatma modellerine göz atarken gördüm bu modelleri. İlk gördüğümde gülümseme belirdi yüzümde. İlki tam ahşap evlere uygun. Gerçi ben ahşap bir kır evinde ateş böceği ile aydınlatma yolunu tercih ederim :) İkinci aydınlarma da mutfağa. Byrun meleklerim tasarım...
  3. Renkli bahçe masa sandalye seti

Renkli bahçe masa sandalye seti

REnkli masa ve sandalyeler Bahçe masa sandalye setleri Bahçe dekorasyonunuz için renkli öneriler arıyorsanız bu renkli masa sandalye setlerini beğeneceksiniz meleklerim. Tek dej avantajları 2 li sandalye takımı oalrak satılmaalrı. Eşinizle bahçe sohbetleriniz için ideal.
  4. 2016 Bahçe dekorasyon önerileri

2016 Bahçe dekorasyon önerileri

Baharın sıcaklığını ara ara hisettiğimiz şu günlerde bahçe düzenlemeleri başladı.Yazın sevdiklerimizle keyifli saatler geçirdiğimiz,günün stresini ve yorgunluğunu atacağınız ,kuş cıvıltıları eşliğinde kitaplar okuyacağınız,doğayla iç içe bir bahçe tasarlamaya ne dersiniz ? Bahçe dekorasyonu hakkında bilginiz yok ise önerilerimizi dikkate alarak çok şık bahçe dekorasyonu...
  5. Bahçe Aydınlatma Modelleri 2016’dan Esintiler

Bahçe Aydınlatma Modelleri 2016’dan Esintiler

Aydınlatmanın dekorasyondaki önemi yadsınamaz. Ev aydınlatmasından tutunda bahçe ve balkon aydınlatmalarına kadar her yerde aydınlatma ihtiyacı her sene tasarımsal farklılıklar ile karşımıza çıkan modellerle dekorasyonlarımıza çığ gibi düşebilmektedir. Modern dekorasyon anlayışını benimseyen pek çok kişinin iki ya da üç yılda bir değişim gerçekleştirdikleri bahçe aydınlatmaları modern...

Sayfayı Paylaş