gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Renkli Bakışlar-Lens Katalogu

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

lens kataloğu renkli lens kataloğu renkleri renkleri ve fiyatları
    Bilgisayar çağının gelişmesiyle milyonlarca göz bilgisayar monitörüne bakmaya başladı ve burdaki parlak ışık yüzünden bir çok kişi net görememe uzağı seçememe veya yakını görememek gibi rahatsızlıklarla karşı karşıya kaldı.

katalogtr

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Renkli Bakışlar-Lens Katalogu
    ablacım teşekkurler ben zaten almayı düşünüyorum ama renkte karar veremıyorum..

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

balrengini çok severim ben birde bebek mavisi ve hareli olanını

4. çağla76

çağla76 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok istiyorum bi lens almayı ama eşim izin vermiyoooo:argue:

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    canım kullanımı çok kolay ama çok titizlik göstermen gerek mikrop kapla olayına ben yıllarca kullandım ama sıkıntı yarattı göz kızarıklıkları oluştu...birde seçimini doğru yapman gerek bakıyorum gözlere lens olduğu o kadar belli o kadar cıyaklamışki gözde o beğeniyo ama çok çirkin görünüyo bazılarında...

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bende hareli yeşil kullanıyorum,ama rengini değiştirmek istiyorum açık yeşil almayı düşünüyorum.Göz kızarıklığı olyuo demişsin bende 3 4 saat durunca kaşıntı başlıyo,bu göz kızarıklığı zamanla geçiyomu?

7. optiklens

optiklens Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sophistic renkleri
    1.jpg

Amazon Colours renkleri

amazon_gozler_beyaz_fon_son_750.jpg

Tanita Tikaram renkleri

ta1.jpg

8. ben _vnn

ben _vnn Forum Okuru

Walla ben lens takıyorum çok güzel ama mavı benimki :D

Renkli Bakışlar-Lens Katalogu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  2. Renkli Lensler

Renkli Lensler

lensli ünlüler freshlook renk kataloğu renkli lens kullanan ünlüler freshlook lens kataloğu Melekler Lens kullanan biri olarak 1 yıllık lensleri kullanıyorum 6 aylık lenslerim de var.Kullandığım renkler gri ve yeşil gri olanı gözümde mavi gibi duruyor yeşil olanıysa çok doğal duruyor:) Renkli Kontakt Lensler 2 bölüme ayrılır. Bazıları 1 ay bazıları ise 1 yıl kullanılabilir. Burada dikkat...
  3. Deichmann 2011 Yaz Katalogu

Deichmann 2011 Yaz Katalogu

deichman 2011 yaz deıchmann 2011 yaz deichmann katalog deichmann katalog deıchmann Her yıl olduğu gibi yine bu yıl da hem fiyatlarıyla hemde şıklığıyla bizi memnun eden Deichmann, birbirinden güzel ürün seçenekleriyle göz dolduruyor... 2011 Yazı için hazırlana bu özel koleksiyonda herkesin zevkine ve bütçesine uygun birbirinden güzel ayakkabılar bulunmakta..... Aranıza dönmememin şerefine ilk...
  4. Renkli ve Numaralı Kontakt Lensler de açılışa özel fiyatlarım vaaar

Renkli ve Numaralı Kontakt Lensler de açılışa özel fiyatlarım vaaar

Optik Lens Grup Yılların verdiği deneyimlerimle birlikte Türkiye' deki en uygun fiyatlarla işte burdayımmm;) Freshlook 25 TL. Amazon Colours 40 TL. Sophistic (çifti) 200 TL. Tanita Tikaram (çifti) 110 TL. Rainbow Fantasy ve Elit Line (çifti) 115 TL. ve numaralı kontakt lenslerde 35 TL.' dan başlayan fiyatlarla.. Türkiye' nin heryerine kapıda ödeme sistemi ile adresinize teslim.
  5. Mavi renkli lenslerim

Mavi renkli lenslerim

bu konu;mavi renkli lens,amazon blue lens hakkında bilgiler vermektedir. Lens meraklısı meleklerim,Uzun araştırmalarım sonucu ,mavi renkli lenslerimi aldım.Daha önce de lens kullanan biri olarak ,şunu söyleyebilirimki mavinin bana pek yakışacağı kanısında değildim:)Gerçekten çok yakıştı ee Allah güzel yaratmış,çok şükür.Lensimin markası Amazon,renk blue.Aslında sky bulu almayı istedim...

Sayfayı Paylaş