gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

Renkli baloncuklar

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar ben 8 yasındayken bir gün annemgilin yatak odasını karıstırırken yatak basında bir yığın renkli baloncuklar buldum sandımki annemgil bizim için almıs.aldım hepsini okula götürdüm herkese dağıttım tenefüste herkesin elinde bi balon vardı herkes oynamak için dışarı cıkarmıstı ve bahcede kimi içine su doldurup birbirine fışkırtıyo kimi sisirip balon yapıyodu kimi de lastik gibi cekiyordu Bende içine su doldurup doldurup içiyordum bayan öğretmenlerrr erkek öğretmennnlerr elimizden toplamaya calısıyordu nerden buldunuz kaldırın atın onları cabuk derken suratları pembe pembe olmustu.sonradan büyüyünce anladım öğretmenlerin neden kızdığını ve utandığını meğersem o renkli baloncuklar kondommus diğer bir manasıyla prezervatif:D:D

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Anamm birde renklisiymiş hiç güleceğim yoktu hahaha hakkaten şimdi düşündüğünde eminim çok utanıyorsundur ama nerden bilecen onların prezervatif olduğunu o zamanlar :D Oyy çok güldüm yaaa:D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  3. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    şimdi düşündüğüm zaman utanmıyorum komiğime gidiyor o zaman bilinçli olan öğretmenler utanıyodu dediğin gibi nerden bilcektim yani bilsem götürürmüydüm ayolhahaha

MaWiM bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: ayyyy inanmıyorummmmm yaaaaaa :hhh: çok güldümmm yaaa kısss anamm alıyon alıyon okulda nie dağıtıyon :hhh: bide su doldurup içiyomuş yaaaaaaa :hhh: allahhımmmm tübeeeee :hhh: ayyyy hiç güleceğim yoktu :hhh:

kraliçearı bunu beğendi.
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi kafama birşey daha takıldı o renkli baloncukları yerinde bulamayan sizinkiler ne yaptı yada ne dedi merak ettim:D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  6. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    bak işte en cokta o midemi bulandırıyo hahaha

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: valla bak bende merak ettim kıss annenn ne dediler :hhh: ıyyyy iğrenç kraliçem yaaa öldürdün sabah sabah beni :hhh:

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

kız bende merak ettım annenler ne dedı:D:D
    ayyy benide güldürdün kıs midem kalktı:D

9. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

hiç bahsi gecmedi sadece evi karıştırma diye uyarılmıstım:D:D

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ya yeminle şimdiki çocuklar cin gibi küçük oğlum şu an 7 yaşında bundan iki sene önce bir ara sen tut benim banyo dolabından günlük pedimi getir hahaha oğlum dedim bu ne dedi anne al senin için getirdim tamamda oğlum niye getirdin hahaha anne kadınlar kullanıyor ya bunu dedi ondan getirdim hahaha ya bunu dediğinde 5 yaşındaydı :D:D
    Kraliçeye dedikleri gibi bende oğluma dedim oğlum bir daha karıştırma dolapları özellikle anne eşyaları karıştırılmaz dediydim:D

kraliçearı bunu beğendi.
  11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    kraliçem çok muzurmuşsun hee anne baba özel yeri karıştırılır mı hiç onlar almışsa verilecek bişeyse verir zati yaramaz sende az değilsin hee bide arkadaşlarına dağıtmış yaww

12. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

yaaa alemsiniz vallahi :):) benimde küçük kardeşim acaip acaip sorular sormaya başladı.Çocuklar ne yapsın görüolar tvlerde merak ediolar:D:D

13. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    evet ya şimdiki çocukları zaptetmek daha zorhahaha.bak şimdi benim aklıma bişey daha geldi.birgün Annemin eltisi oğullarını bize emenet etmişbende bebekmişim amcamınoğullarıda 2-3 yasında falanmıs.annem altımı değişirken amcamın oğlu seyini tutmus anneme demişki yenge denizin niye yok demiş annemde oğlum bezin içinde kaldı attım demiş:D:D

14. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy Allahım sabah sabah hiç gülücem yoktu ilahi kralicem :hhh:
    Bide su içiyomuşsun ya ondan gülmekten öldüm yaa :hhh:
    Az değilmişsin hee hahaha

15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    İlahi kralicem ya buna da koptum Anneye bak bezin içinde kaldı attım :hhh: Şeysiz kralice hahaha

kraliçearı bunu beğendi.
Renkli baloncuklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurnaz Baloncuk

Kurnaz Baloncuk

BURAYI TIKLAYINIZ
  2. Baloncuklar

Baloncuklar

Aşağı inmeden önce aynı renkli balonları birleştirip patlatın. burayı tıklayınız
  3. Sabun Baloncukları- Köpük Resimleri-Sabun Baloncukları Fotoğrafları

Sabun Baloncukları- Köpük Resimleri-Sabun Baloncukları Fotoğrafları

Konuya Bir alıntıyla başlamak istiyorum ; Okuduğum bir yazı eski bir anımı tekrar canlandırdı , bakalım sizde de öyle olacak mı? Çocukluğunu 80'lerde geçirmiş her Türk gencinin bilinç altında , üstünde ve ek olarak aralarına bir yere yerleşmiş bir animasyondur Pepen La Bulle... Yol açtığı karmaşık hislerin başlıca sebebi ise her bölümde maymun bir karakter tarafından sarfedilen şu kelime...
  4. Baloncuk oyunu

Baloncuk oyunu

Su baloncuğunuzla uzun bir yolculuğa ne dersiniz?Hedeflerden kaçın en yüksek puanı elde edin.İyi eylenceler... Baloncuk oyunu, baloncuk oyunu oyna :amigo:
  5. küvetinizden baloncuklar sarksın

küvetinizden baloncuklar sarksın

banyo dekorasyonu küvet perdesi önerileri Değişik bir banyo dekorasyonu istiyorsanız bu baloncuklu küvet dekorasyonu işinizi görebilir meleklerimç. Küvette duul kabin yada duş perdesi kullanmayarak küvetin ortasına gelecek şekilde sarkıtılanbu baloncuklar hıoş bir hava veriyor. IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/110.JPG-10e.jpg

Sayfayı Paylaş