gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

renkli çıtır kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

çıtır kolyeler
    herkesin ayrı takı zevki var mesela arkadaslarla bişeyler bakmaya çıktığımda kimimiz sade şeylere kimimiz daha iddialı abartılı takılara bakıyoruz tabi birbirimize bu nasıl ?dediğimizde zevkler farklı olunca -aman sende bu ne böyle gibi cevaplar alabiliyoruz:D önemli olan tabi kişinin öncelikle kendi begenmesidir bence...şimdide renkli takılardan hoşlananlar gelsin bakalım

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ben ilkine bayildim yaa :)
    iclerinden bana en gzl görüneni o :)

tabi digerleride hos cnm :)

Paylasim icin tskler tatlim :)

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bunu beğendim...

4. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel sağol

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu çok hoşuma gitti.
    Hepsi çok hoş .
    Teşekkürler paylaşım için.

renkli çıtır kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkli kolye küpe setleri

renkli kolye küpe setleri

renkli takıların enerji verdiği inancındayım:) cıvıl cıvıl rengarenk kıyafetinize uygun ...yok bana yakışmaz yok alıyorum beğenip ama takmıyorum abartılı mı duruyor acaba? diye sorular sormaktan vazfeçin kendinize bir deneyin önemli olan sizin begenmeniz degil mi bakalım begenecek misiniz?...
  2. çıtır yüzükler

çıtır yüzükler

BU YÜZÜKLER HAYALİNİZDEKİ PIRLANTALARDAN ALTINLARDAN BİRAZ FARKLI BİR KERE SERVET ÖDEMENİZE GEREK YOK İKİNCİSİDE ÖYLE DEGERLİ DEGİLLER AMA ÖNEMLİ OLAN GÖRÜNTÜYSE ÇOK CİCİLER.......
  3. çıtır çubuklar

çıtır çubuklar

Meleklerim;ben bu yapımı kolay kızartma hamurlarıda çok beğendim.Az yenildiği takdirde endişe edilecek birşey olacağınıda zannetmiyorum .Buyurun meleklerim; ÇITIR ÇUBUKLAR işte malzemeler: 250 gr su 5 kaşık erimiş margarin 1 çay kaşığı kadar tuz 1 bardak+4 kaşık un 4 yumurta yapılışı: su ve margarin bir tencerede kaynatılır.sonra unun hepsi bir kesede suya atılır sürekli karıştırılarak...
  4. Çıtır Çıtır Ramazan Pidesi

Çıtır Çıtır Ramazan Pidesi

ramazan pidesi ramazan pidesi, tarifi, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Fırınların önünde uzayıp giden kuyruklarda beklemek istemeyn meleklerimiz bu ramazan kendi pidenizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? işte size çıtır çıtır ramazan pidesi tarifi :D:D KAÇ KİŞİLİK: 2 HAZIRLAMA SÜRESİ: 40 dk PİŞME SÜRESİ: 20 dk Malzemeler: 1 kg un 50 gr maya 1 kahve...
  5. 2013 Renkli Kolyeler Yaz Modası

2013 Renkli Kolyeler Yaz Modası

Bu konu; 2013 Renkli Kolyeler Yaz Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar için kıyafet seçimi, kombin ne kadar önemliyse o kıyafetlerin tamamlayıcı yegane unsurları aksesuarlar da o kadar önemlidir. Bu yaz sezonunda da aksesuarlar ve özellikle de kolyeler ön planda olacak. Bilhassa renkli taşlardan meydana gelen uzun renkli kolyeleri bol bol göreceğiz. Pantolon,...

Sayfayı Paylaş