gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Renkli ,desenli bir o kadar da güzel elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

renkli desenler Elbiseler oldukça moda kızlar özellikle bayağı kısa modelleri altına bir şort yada pantolon ve taytlarla değerlendirebiliriz yani bu tamamen tercih meselesi:)

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] şu ortadakini çok beyendim canım.emeğine sağlık

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bunlar çok hoşş:) paylaşım için teşekkürler

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bu ortadakini çok beğendim adminim. Hepsi çok şıklar :)
    Teşekkürler paylaşım için.

Renkli ,desenli bir o kadar da güzel elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tabağınızdaki yiyecekler ne kadar renkli olursa, size faydası da o kadar çok oluyor!

Tabağınızdaki yiyecekler ne kadar renkli olursa, size faydası da o kadar çok oluyor!

siyah eriğin faydaları siyah erik faydaları yeşil kabak yeşil kabağın kara erik Cildinizin parlaması için turuncu Turuncu renkli yiyecekler rengini içerdikleri yüksek orandaki beta karotenden alırlar. Beta karoten ne kadar çoksa, sebzenin/meyvenin rengi de o kadar parlak olur. Beta karotenin cildi güneş ışınlarından koruyucu bir etkisi vardır. Cildiniz güneşe maruz kaldığında, eğer...
  2. Komik Ve Bir O Kadar Da Hareketli

Komik Ve Bir O Kadar Da Hareketli

Bu avatarlar çok matrak :)
  3. Espirili  bir o kadar da kapaklık nickler

Espirili bir o kadar da kapaklık nickler

unutmuş nickler şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş şeytan nickleri egoist nickler nasıl espirili olunur Espirili bir o kadarda anlamlı dokandırmalık nickler arıyorsanız bu nickler tam size göre buyrun istediğinizi alın msn iletinizde kullanın * Görünce hiç kızmadım elma kurduna, bıçağı saplayan bendim onun yurduna * Yapma be azrail, mario’nun bile üç canı var (: * Gençliğim acı veriyordu,...
  4. İlginç ama Bir O Kadar da Korkunç Bulutlar

İlginç ama Bir O Kadar da Korkunç Bulutlar

Böylelerine kolay kolay rastlanmaz. Bizim bildiğimiz bulutlara pek benzemiyorlar. Ama gökyüzünün çılgına döndüğünü, bu bulutlarla kaplandığını görmek bir yandan büyüleyici olsa da tüyler ürpertici olmaya devam ediyor.
  5. İlginç ve bir o kadar da Estetik Yataklar

İlginç ve bir o kadar da Estetik Yataklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş