gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Renkli Elma Suyu

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

elma rengi Malzemeler 300 ml. visne suyu
    2 litre elma suyu
    200 gram yesil üzüm

HazırlanışıBir gün önceden vişne suyunu buz kabına doldurup buzlukta iyice donmalarını sağlayın.Üzümleri yıkadıktan sonra tane tane saplarından ayırın. Daha sonra bu taneleri sürahiye koyup üzerlerine elma suyu dökün. Parti başlayacağı zaman renkli buzları da buzluktan çıkarıp sürahiye koyun ve üzümlerle birlikte servis yapın.

Renkli Elma Suyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ballı Elma Suyu

Ballı Elma Suyu

Kullanılan Malzemeler 1 adet elma 1 adet limon 2 çorba kaşığı bal Yapım Şekli Limonu sıkın. Elmayı soyup çekirdek yataklarını çıkarın. Küçük parçalara ayırıp, limon suyuyla beraber meyva sıkacağına veya daha posalı istiyorsanız blendıra koyun. Karıştırıp, içine 1 su bardağı sıcak suyla karıştırılmış balı katın. Tekrar karıştırın. Bardağa koyup, buzdolabında iyice soğuttuktan sonra...
  2. Astıma Karşı Elma Suyu

Astıma Karşı Elma Suyu

Astıma Karşı Elma Suyu İngiliz araştırmacılarca yapılan bir çalışmanın sonuçları, her gün elma suyu içmenin, 5-10 yaş arasındaki çocukları astım belirtilerinden koruduğunu gösteriyor. Her gün elma yeme alışkanlığı olan erişkinlerde de benzer bir etkinin görüldüğünü belirten araştırmacılar, ciğerleri koruyucu etkinin, meyve içeriğinde yüksek oranda bulunan antioksidan maddelerden...
  3. Elma suyu faydaları

Elma suyu faydaları

elma suyunun faydaları bebeklerde elma suyunun faydaları bebeklere suyu katı meyve sıkacağı ile yapılan içecekler faydalari Özellikle domuz gribi salgınından dolayı evlerde katı meyve sıkacağı alımıyla ilgili bir patlama yaşanıyor.Uzmanların bağışıklık sistemini güçlendirici taze meyve sularının mutlaka tüketilmesi konusunda uyarıları sonucunda bilinçli her kişi bu konuda akıllıca davranıp...
  4. Astıma elma suyu

Astıma elma suyu

Günümüzde astım hastaları çok var bildiğiniz gibi her türlü ilaçları kullanılıyor ama bi etkisi görmeyenler için elma suyunu bulup astıma iyi geldikleri söylenmiş meleklerim yakınlarınız yada sizde böyle bir rahatsızlık varsa denemelisiniz :tik: Yapılan araştırmalar, elma suyu tüketiminin astım hastalarının tedavi sürecini olumlu etkilediğini gösteriyor. Dünyada en sık karşılaşılan kronik...

Sayfayı Paylaş