gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Renkli Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

renkli giyinmek renkli giyim

Sevgili melekleri bildiğiniz üzere bu yazın favori renkleri patlayan renkler. Son derece renski ve canlı olan yaz sezonu, cıvıl cıvıl geçecek. Ancak burada önemli olan kombin yaparken renkleri nasıl kullanmak gerektiği. Size tavsiyemiz tüm renkleri birbirine karıştırmak yerine tek bir baskın rengi ön plana çıkarmak ve diğer renkleri de ona uydurmak. Bir önemli nokta daha, asla birbirinden farklı üçten fazla rengi bir arada kullanmaktan kaçının.

Doğada 3 ana renk var: kırmızı, sarı ve mavi. Diğer tonlar bu üç ana renk üzerinden karışımlar ile elde ediliyor. Hem ana renkleri hemde ara renkleri bağımsız olan siyah, beyaz ile bolca kullanabilirsiniz. Gri renk de siyah ve beyaz gibi diğer tüm renklerle uyum sağlayan bir tondur.

Canlı ve açık renkleri üst parçalarda, koyu renkleri ise alt parçalarınızda kullanmanız daha şık kombinler oluşturmanıza yardımcı olur. Kombinlerinizde bir arada tutmamanız gereken renkler ise: Yeşil ve mavi, kestane rengi ve siyah, kırmızı ve pembe, lacivert ve siyah, mürdüm ve mor.

Renkli Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoga'ya Yeni Başlamak İsteyenlere Tavsiyeler

Yoga'ya Yeni Başlamak İsteyenlere Tavsiyeler

Merhaba, bir kac kez ayni soru geldigi icin, yeni baslayacak olan ve guru arayisinda olan kisilere bir kac onerim olacak. 1. Herkes kendisinden mesuldur: Bu, olmazsa olmaz birinci kuralimiz. Lutfen bunu aklimizdan cikarmayalim, cunku herkes nihayetinde kendinden sorumludur. Bu yaptiginiz yoga duruslari icin de gecerlidir - eger "hoca"niz sizi asiri zorladiysa ve siz bedeninizi...
  2. bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

çocuk sahibi olmak için dua yumurtlamaya yardımcı bitkiler bebek isteyenler için dua bebek sahibi olmak cocuk icin dualar Eşinizle karar verdiniz ve bir çocuğunuz olsun istiyorsunuz.Peki sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmek için önemli bir takım hususları bilmeniz gerekmiyor mu? İşte sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmeniz için önemli tavsiyeler: Kadının hamile kalmak için en verimli...
  3. Renkli Dekorasyon İsteyenlere

Renkli Dekorasyon İsteyenlere

Bazılarımız aydınlık genellikle açık tonlarda ortam severken bazılarımız ise rengarenk tasarımları kullanır evinde. Şimdi sıra renkli kişiliklerde. Bakalım sevecek misiniz?
  4. Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Yeni Renkli Mesajlar Kısa Renkli Mesajlar Sevgili melekler, az önce paylaştığımız kısa yararlı mesajlar konumuzun ardından şimdi de bir misafirimizin isteği üzerine yeni renkli mesajlar konumuzu açıyoruz.. :) Yarınlarımı bekliyorum yarınlarımda seni görüyorum yarınlarımda bir renksin hayatımın anlamı Ben Seninle Hayatı Sevdim ve Ben Seninle hayatın renklerini benimsedim. Renkli...
  5. Oyuncu Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Oyuncu Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Bu konu; oyuncu olmak isteyenlere tavsiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizlerin de bildiğiniz gibi televizyonda sürerkli yeni dizilerle karşılaşıyoruz. Bu dizilerin birçoğu reyting canavarının kurbanı olarak tarihe gömülüyorlar. Üstelik başrolllerinde usta oyuncular rol alsa bile. Halkın beğenisini kazanmak ve değişik şeyler üretmek her zaman kolay olmuyor. Sektör bu...

Sayfayı Paylaş