gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Renkli hayatlara, renkli ev dekorasyonları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Evler genelde herşey aynı, renk olarak birbirine uyumlu şekilde dekore edilirdi.Şimdi dikkat ediyorumda arkadaşlar evler renk cümbüşü içinde cıvıl cıvıl bahar esintisi havasında dekore ediliyor.Birbirine yakın uyumlu tonlardaki dekorasyonlar biraz biraz geride kalmaya başladı.Her ne kadar geride kaldı desemde bu tarzda vaz geçilmezlerin arasında yine yer alıyor. Renkli yaşamayı seven arkadaşlarım, önerebileceğim hem sade hemde rengarenk cıvıl cıvıl modern tarzda bu ev dekorasyonlarına bayılacaksınız.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi hoş ama beyaz salon takımına bayıldım :)

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldiler seçemedim ki bi tanesini

Renkli hayatlara, renkli ev dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derleme toplama renkli evler

Derleme toplama renkli evler

Reklamlarda genellikle modern minimal cizgili esyalar goruyorum.. Pek hoslanmadigimi belirtmek istiyorum... Girdigim bir cok ev birbirine benzer oldu,evlerin kendine ozgu bir tarzi stili yok.. Yatak odalari ayni salonlar ozellikle de mutfaklar.. Ve cok esya..yani cogu gercekten gereksiz degil mi yaa..ben mi boyle usunuyorum.. Kopyalama gibi bisey oldu bu unun modasi bi bakima.. Oysa elimizdeki...
  2. Lila renkli ev dekoru

Lila renkli ev dekoru

lila rengi lila renk dekorasyon ev dekorasyonu renkli oturma grupları Şu sıralar ev dekorunda çok rastlıyorum lila rengine.Sanki herkez anlaşmış gibi evini lila ile dekor ediyorlar.Lila eve yakışıyor özelliklede a'dan z'ye lilaya döşendiği zaman hoş görüntü çıkıyor.Eğer sizde lila rengini seviyor ve evinizi bu şekilde dekor etmek istiyorsanız sizler için birkaç önerim var bakalım...
  3. Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

REnkli dekorasyon örnekleri Rengarenk evler Çok fazla renk karmaşasını sevmeyen biri olarak bana bu renkli dekorasyon örnekeleri fazla karışık ve renkli geldi. Göz yoracağını düşünüyorum. Ben daha sde bir yatak odası dekroasyonundan yanayım.
  4. 2014 Renkli Oda Dekorasyonları Örnekleri

2014 Renkli Oda Dekorasyonları Örnekleri

En Renkli Oda Dekorasyonları Modern Renkli Oda Dekoratiflikleri 2014 Renkli Oda Dekorasyonları Odalarınızda renkli görünümler yakalayarak kendinizi daha enerjik hissetmek istemez misiniz? O halde birbirinden renkli koltuk takımlarına göz atmaya başlamaya ne dersiniz? Harika görünümlü oda dekoratiflikleri yakalamak istiyorsanız bir an önce renkli bir koltuk takımı ya da puf modeli seçerek...
  5. Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

Denize ait unsurların bir araya gelerek oluşturdukları Marin stili ev dekorasyonu önerileri arasında bulunan mavi renkli ev dekorasyonları en beğenilen öneriler arasındadır. Denize ait unsurların bir araya geldiği aksesuarlar bu ev dekorasyonunda en çok dikkat çekici unsurlardandır. Aynı zamanda mavi rengin tonlarının odalarda hakim olduğu görünümler marin stilinin beklenilen yansımasıdır. Siz...

Sayfayı Paylaş