gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Renkli jeanler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

renkli jeanler 2011 yaz sezonun trendi color-block jeanlerde de etkisini gösteriyor. Kış sezonunda koyu renk jeanlerden sıkılanlar bahara renkli jean edinerek giriş yapabilirler. Bu yaz kırmızının ön plana çıktığı jeanlerde, pembe, turkuaz, saks mavisi, sarı, turuncu ve yeşil renklerde kullanılacak.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok güzellerr yaa :deli: çok beğendimm bende aliim böle renkli jeanler :deli: çok güzelmişş ellerine sağlık tuğçemm :kiss:

Young bride bunu beğendi.
  3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    değişik ama hoş:)
    teşekkürler cnm paylşm için

4. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende beğendim jeanleri özellikle pembe olanı

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    alışılmışın dışında,pembe,kırmızı jean :D:D
    paylaşım için teşekkürler canım ellerine sağlık

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende kırmızı ve pembe jean almayı düşünüyordum, bak bu konuyla bana hatırlattın evlat :D:D Mucakslıyorum seni :kiss:

Renkli jeanler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jean Piaget

Jean Piaget

İnsanın öğrenme sürecinin ve çocuklara özgü, sevimli ancak mantığa aykırıymış gibi görünen kavramların ardındaki giz perdesini araladı. Felsefe ve ruhbilimin öncülerinden sayılan İsviçreli bilim damı. Jean Piaget, meslek yaşamının büyük bir bölümünü çocukları dinleyip, gözleyerek ve dünyanın her köşesinden bilim adamlarının aynı konuda hazırladıkları raporları inceleyerek geçirdi. Piaget...
  2. jean kombinleri

jean kombinleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Jeanler geldi!!

Jeanler geldi!!

Jean bizim vede erkek kısmısının kesinlikle vazgeçemediği birşey rahatlık ve doğallık için günlük hayatta,evde,işte sıkça kullanıyoruz sizler için bikaç model paylaşmak istiyorum melişlerim bakalım beğenecekmisiniz?
  4. Jeanler geldi

Jeanler geldi

Eskimeyen moda jean herzaman genç yaşlı herkeste görmek mümkün.
  5. Ünlülerin Jeanleri :)

Ünlülerin Jeanleri :)

renkli jeanler jean modelleri Bu yaz sezonu rengarenk geçireceğiz melekler Renkli Jeanler rengarenk elbiseler bluzlar hepsi de bir birinden güzel ve birbirinden şık melekler. bu moda akımını başlatan ise yine ünlüler bakın bakalım hangi ünlüler Renkli Jean tercih ediyorlarmış işte habeerimizin detayları sizlerle :D:D Claudia Schiffer, Kristin Cavallari, Minka Kelly, Stacy Keibler,...

Sayfayı Paylaş