gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Renkli Lensler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lensli ünlüler freshlook renk kataloğu renkli lens kullanan ünlüler freshlook lens kataloğu Melekler Lens kullanan biri olarak 1 yıllık lensleri kullanıyorum 6 aylık lenslerim de var.Kullandığım renkler gri ve yeşil gri olanı gözümde mavi gibi duruyor yeşil olanıysa çok doğal duruyor:)
    Renkli Kontakt Lensler 2 bölüme ayrılır.
    Bazıları 1 ay bazıları ise 1 yıl kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu hiç bir lensin 3 ay, 4 ay, 2 ya da 3 yıl gibi bir kullanımının söz konusu olmadığıdır.
    Bu sözlerle satış yapan yerlerden kesinlikle ürün almayınız, onlar sizin göz sağlığınızı hiçe sayan insanların uydurmasıdır. Gözümüz hayatımızdır, riske atmaya değmez.
    Aylık Kullanımlı Renkli Lensler:
    Bu tür lensler "aylık" olarak kullanılmak üzere imal edilirler fakat insanlarımız bu konuda yanlış bilgilendiriliyorlar.
    Lens satan bazı tezgahtarlar bu lenslerin 3-5 ay kullanılabileceğini söylerler. Bu tür aldatmaları dikkate almayınız, bunlar satış yapmak için size sunulan tuzaklardır.
    [​IMG]Bu tür bir olayla karşılaşırsanız lensin markasını sorabilir ve eğer aldığınız yanıt "Freshlook" ise satıcıdan kataloğunu isteyin ve katalogta yazan kullanım süresine bakın. "Freshlook" kaliteli bir marka olmakla birlikte eğer sahte değilse (bandrollü olmasına dikkat edin) göz sağlığınızı tehlikeye atmadan kullanabilirsiniz.
    Satıcı herhangi bir ürünede 3-5 aylık kullanımlı diyorsa o ürünlerinde kataloğuna ve ürün kutusundaki bandrolüne bakmanızda fayda vardır.kaynak:lensbilgi.com

Young bride bunu beğendi.
Renkli Lensler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lenslerin çıkarılması..

Lenslerin çıkarılması..

Lens kabınızda solüsyon varsa boşaltıp yenisini doldurun. 2. Ellerinizi yıkayın. 3.Yukarıya doğru bakarken işaret parmağınızla lensi gözün renkli kısmından aşağıya doğru kaydırdıktan sonra başparmağınızla işaret parmağınız arasına sıkıştırarak alın. 4.Yukarı bakarak çıkartmak yerine karşınızdaki bir aynaya bakarak, baş ve işaret parmaklarınızla direkt olarak da lensinizi çıkarabilirsiniz. 5....
  2. Renkli Bakışlar-Lens Katalogu

Renkli Bakışlar-Lens Katalogu

lens kataloğu renkli lens kataloğu renkleri renkleri ve fiyatları Bilgisayar çağının gelişmesiyle milyonlarca göz bilgisayar monitörüne bakmaya başladı ve burdaki parlak ışık yüzünden bir çok kişi net görememe uzağı seçememe veya yakını görememek gibi rahatsızlıklarla karşı karşıya kaldı. katalogtr
  3. Renkli ve Numaralı Kontakt Lensler de açılışa özel fiyatlarım vaaar

Renkli ve Numaralı Kontakt Lensler de açılışa özel fiyatlarım vaaar

Optik Lens Grup Yılların verdiği deneyimlerimle birlikte Türkiye' deki en uygun fiyatlarla işte burdayımmm;) Freshlook 25 TL. Amazon Colours 40 TL. Sophistic (çifti) 200 TL. Tanita Tikaram (çifti) 110 TL. Rainbow Fantasy ve Elit Line (çifti) 115 TL. ve numaralı kontakt lenslerde 35 TL.' dan başlayan fiyatlarla.. Türkiye' nin heryerine kapıda ödeme sistemi ile adresinize teslim.
  4. Prostetik Lens

Prostetik Lens

İris kusurlu gözlere uygulanan prostetik (Prosthetic) lensler sadece renk uyumu baz alınarak yapılmaktadır.Oysaki prostetik lenslerdede yumuşak lens uygulama prosedürleri geçerlidir. Lensin uygulanacağı kornea normal şeklini kaybettiğinden takılan prostetik lens gözde doğru olarak konumlandırılması, prostetik lensin merkezlenmesi çok önemlidir.İris kusurlu gözler normaldede kızarıklık...
  5. Mavi renkli lenslerim

Mavi renkli lenslerim

bu konu;mavi renkli lens,amazon blue lens hakkında bilgiler vermektedir. Lens meraklısı meleklerim,Uzun araştırmalarım sonucu ,mavi renkli lenslerimi aldım.Daha önce de lens kullanan biri olarak ,şunu söyleyebilirimki mavinin bana pek yakışacağı kanısında değildim:)Gerçekten çok yakıştı ee Allah güzel yaratmış,çok şükür.Lensimin markası Amazon,renk blue.Aslında sky bulu almayı istedim...

Sayfayı Paylaş