gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

renkli nick yapmak

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

siyah nick rengli nik siyah nickler rengli nikler yapacağınız şey çok basit. ilk önce msn nickinizin yanına aşağıdaki renklerden istediğinizin kodunu yazmanız yeterli.
    ·$0 - beyaz
    ·$1 - siyah
    ·$2 - mavi
    ·$3 - yeşil
    ·$4 - kırmızı
    ·$5 - Maroon
    ·$6 - Purple
    ·$7 - turuncu
    ·$8 - sarı
    ·$9 - açık yeşil
    ·$10 - Teal
    ·$11 - buz mavisi
    ·$12 - lacivert
    ·$13 - Pembe (Fuchsia)
    ·$14 - Gri
    ·$15 - açık Gri
    ·$20 - açık Pembe
    ·$24 - açık sarı
    ·# - Bold
    ·& - Italic
    ·@ - Underlined

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: renkli nick yapmak
    çok sağolll

renkli nick yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de renkli nick!

msn de renkli nick!

msn de nickinizi renkli yazmak istiyorsanız nickinizin önüne aşağıdaki kodları ekleyin .... ·#·$1 ·#·$2 ·#·$3 ·#·$4 .... numaralar renkleri belirler ... nickinizin her kelimesini ayrı renk yapmak istiyorsanız her kelimenin önüne ayrı numaralı kodları yapıştırın ... $0 - White ·$1 - Black ·$2 - Blue ·$3 - Green ·$4 - Red ·$5 - Maroon ·$6 - Purple ·$7 - Orange ·$8 - Yellow ·$9 -...
  2. msn için renkli nickler

msn için renkli nickler

1) ......::::::_!!![/c=13][( SeMa )][/c=33]!!!_::::::......[/c=31][/a=1] 2) S l i p [/c=23][/a=23]K n o T [/a=1][/c=18] - 3) TuNa[/c=1][/a=14] BiLgÊ [/c=29][/a=1] 4) [c=0]MetallicA[/c=0][c=9]-[a=1][c=29] Cradle o[/c=14][c=14]f Filth [/c=29][a=1][c=9]-[c=0]SlipKnoT[/c=0] 5) [a=1][c=9]-[c=29]TuNa[/c=14][c=14] BiLgE[/c=29][c=9]- 6) [a=1][c=9]-[c=2]TuNa[/c=11][c=11] BiLgE[/c=2][c=9]- -...
  3. renkli nick

renkli nick

Alaca Karanlıgı Sevmem Ya Gündüz Olmalı Ya Gece Kurşun ya Tam Anlın dan Vurmalı Ya da Namluda Kalmalı Yar Dedigin Ya Tam Sevmeli Yada Çekip Gitmeli Senden sonra herşey yasadışı, herşey İLLEGAL! Benden sonra kim varSa hayatınDa, mutLuLuk diLerim sevgiLim.. Beni harcaDın onu da harCa! Senden sonra dünya kapkaranlık, kocaman, sanki yangın yeri, sanki suç mahali! giderKen biLe başkaydın,...
  4. renkli nickler

renkli nickler

kimseler görmesin , kimseler biLmesin ...!!! BenimLe yasasin , öLsün bu sevda !!! karsima zamani alSam ne FaydDa ? sensizlik gönLüm'e kiskaCc .... dDün qece sabahlLara kadDar aqladim qözlerim tüm Ferini ßitirmisH ... Köhne bu gönLüm unuttu Herseii .... Seni SilL ßasHtan yasayacaiimm aHDim olLsun ... ayrilLik PamukK olLsa yine acCitiRr... ßendki yürek sende olLsa anlLardin...
  5. Kendi nickini  yapmak istermisin?

Kendi nickini yapmak istermisin?

kendi nickini yapma kendi nickini yap msn nickine şekiller nick yap nickler Arkadaşlar belki bazılarınız biliyordur ama bilmeyenler için ben bunları söylemek istiyorum bilgisayarımızda çok farklı şekiller var vereceğim yolu takip edip girdiğinizde o şekilleri göreceksiniz çok farklı nicklere sahip olmak istiyorsanız bu şekilleri kullanabilirsiniz:tik: Başlat>Calıştır>Eudcedit yazın...

Sayfayı Paylaş