gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

renkli nick

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Alaca Karanlıgı Sevmem Ya Gündüz Olmalı Ya Gece Kurşun ya Tam Anlın dan Vurmalı Ya da Namluda Kalmalı Yar Dedigin Ya Tam Sevmeli Yada Çekip Gitmeli Senden sonra herşey yasadışı, herşey İLLEGAL!

Benden sonra kim varSa hayatınDa, mutLuLuk diLerim sevgiLim.. Beni harcaDın onu da harCa!

Senden sonra dünya kapkaranlık, kocaman, sanki yangın yeri, sanki suç mahali!

giderKen biLe başkaydın, sevdiğim!

I wıLL aLwayS Love you...
    senı her zaman sewıcem askımm !!!

arKana biLe bakma, yüreğim saNa, gözLerin düşLerime emaNet

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

ağLamaLar teseLLi etseyDi, denizLer hediYe ederDim sana beni affetmen için

Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin.. HakLıydın, çok anLamLıydın..

Her yer sensiz.. Her yer sessiz. Çok güçmüş sensizlik..

Yaşamalıyım derken her uyandığımda, ölmeyi istiyorum gecenin karanlığında..

aŞk BaZeN eRiMiŞ SaKıZa BenZeR. HaNi Bi KeRe üZeRiNe BaSaRsıN SoNrA aYaıNı ÇeKeRsiN KuRtaRaMaZsıN, ÇeKiŞtiRdiKçe uZaR. BiRaZ DaHa UgRaSıRsaN aYaKkaBıNa YaPıSıR KaLıR. SoNra aTtıGıN HeR aDıMdA oRda oLduGuNu HaTıRlaRsıN.... (sessizkalp)

Kalbim senin olsun sana tapsin, Razıyım aşkın beni yaksın! Sensiz geçen günlere isyanım, Bağırsam duyulmaz feryadım.. (harbi_girl)

ßen bir enkazın en dibine çökmüşüm ne sesim çıkıyor ne hareket ediyorum ayrılıgı yaşıyorum hala umudum var birileri tutsun çeksin bu hayattan yalnızlık denen laneti sevemiyorum ben bi başıma yaşamayı beceremiyorum.. (harbi_girl)

Dök kelimeyi kalpten diline tak!.. Hedef oynak bişey yapmak!.. Hayat üç gün... Boş durulur mu? Yaşam tablosunda amaç coşmak.. (harbi_girl)

Don dEsEm geLiRmisin? BEeni afFedermisin? Pi$man!m Sensizz oluYorum, Hatam1 kbl Ediyorum.Donmuyecegini BiliYorum..ama Seni Seviyorum DeniZ GoZluM

bazen bir umut bin umuda bedeldir.bazende bir kelime bin kere ölmeye değerdir.ben ne umut etmeyi nede sensiz ölmeyi isterdim bitanem!!!

SeN SeNi ÖyLe BiRiNe BaĞlA Ki; SEn ÖlDüĞüN ZaMaN O HiÇ YaŞaMaSıN...!!!

Bu YuREk ilK defa Bugun k1r1LmIyor.. Ben unuttum desende yeRin HaLa dolMuyoRR..!!

senin resmin,denizin en derin yerine batsa bile o,güzel yüzü tekrar göre bilmek için herşeyi göze alırım. (dolunay)

hayat güzeldir dikenleri olmasa.GÜLLER GÜZELDİR DİKENLERİ OLMASI.arkadaşlık güzeldir terkedilmek olmasa.AŞK GÜZELDİR ALDATMAK OLMASA (harbi_girl)

İstanbuL güzeLse sebebi SENSİN!

ANlADım PiŞmANsIN aMa bÜtÜN tÖvbElErİn YamA tEK sÖzüm Var SanA oDa :BirDahA bENi ARamA!!

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

Sénnn Duyduqum én qüZéL CümLénin én qüZéL Öznésisin

Yalnızlık bir bebek.. Günden güne büyüyeceK!

Sen gitsen de benden, ben yine söküp getiririm seni yaşadığın şehrin kalbinden..

O şimdi uzakLarda! Ne rüyaLarda, ne hayaLLerde, ne de kaLbimin ıssız sokakLarında..!

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor.

bir şeY söyLe ne oLur.! öyLe ihtiyacım var Ki kısacıK sözLerine biLe...

özLemin ne demeK oLduğunu senDen ayrıLdığımDa öğRendim!

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: renkli nick
    Süperler sagol canim benim :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

hepsi çok güzel teşeşkürlerrr

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık tşK

renkli nick konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de renkli nick!

msn de renkli nick!

msn de nickinizi renkli yazmak istiyorsanız nickinizin önüne aşağıdaki kodları ekleyin .... ·#·$1 ·#·$2 ·#·$3 ·#·$4 .... numaralar renkleri belirler ... nickinizin her kelimesini ayrı renk yapmak istiyorsanız her kelimenin önüne ayrı numaralı kodları yapıştırın ... $0 - White ·$1 - Black ·$2 - Blue ·$3 - Green ·$4 - Red ·$5 - Maroon ·$6 - Purple ·$7 - Orange ·$8 - Yellow ·$9 -...
  2. msn için renkli nickler

msn için renkli nickler

1) ......::::::_!!![/c=13][( SeMa )][/c=33]!!!_::::::......[/c=31][/a=1] 2) S l i p [/c=23][/a=23]K n o T [/a=1][/c=18] - 3) TuNa[/c=1][/a=14] BiLgÊ [/c=29][/a=1] 4) [c=0]MetallicA[/c=0][c=9]-[a=1][c=29] Cradle o[/c=14][c=14]f Filth [/c=29][a=1][c=9]-[c=0]SlipKnoT[/c=0] 5) [a=1][c=9]-[c=29]TuNa[/c=14][c=14] BiLgE[/c=29][c=9]- 6) [a=1][c=9]-[c=2]TuNa[/c=11][c=11] BiLgE[/c=2][c=9]- -...
  3. renkli nickler

renkli nickler

kimseler görmesin , kimseler biLmesin ...!!! BenimLe yasasin , öLsün bu sevda !!! karsima zamani alSam ne FaydDa ? sensizlik gönLüm'e kiskaCc .... dDün qece sabahlLara kadDar aqladim qözlerim tüm Ferini ßitirmisH ... Köhne bu gönLüm unuttu Herseii .... Seni SilL ßasHtan yasayacaiimm aHDim olLsun ... ayrilLik PamukK olLsa yine acCitiRr... ßendki yürek sende olLsa anlLardin...
  4. Gölgeli renkli nickler

Gölgeli renkli nickler

renkli nickler gölgeli isim yazma gölgeli msn nickleri nickler Kod 1: ·#·$1»¦« ·#·$16E·$17E·$26E·$35E·#·$1RaporSuz DeLi·$35N·$26N·$17 N ·$1 6N·$1 »¦« Kod 2: ·#·$2»¦« ·$21B·$30B·$39·$48B·$57RaporSuz DeLi·$48N·$39N·$30N·$2 1 N·$2»¦« not:msn plus qereklidir. ----------------- Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek Kod 1: ·$4 ·$4,[email protected]# ҳ̸Ҳ̸ҳRaporSuz Deliҳ̸Ҳ̸ҳ·$2,8 RENK DEISTIRMEK...
  5. RenkLi Süper nickLer

RenkLi Süper nickLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş