gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Renkli Pikeler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

pikeler Bu pikeler yatak odalarımızı cıvıl cıvıl bir hale gelecek.Şeker gibi renkler içimizi açacak..

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    harika modeller emeğine sağlık

Renkli Pikeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pikeler...

Pikeler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. renkli pikeler

renkli pikeler

çocuk pikeleri bebek pikeleri pikeler dantel pikeler renkli Yaz sıcağına hafif pikeler... Cesur ve farklı desen karması ile Days in Colours, yaz sıcaklığınıza hafif rüzgar estiriyor... Hava ne kadar sıcak olursa olsun, insan yine de sabaha karşı bir ürperti hisseder vücudunda… Ve sıhhi, terletmeyecek ama o ürpertiyi de alacak, hafifçe ısıtacak bir şeyle örtünmek ister herkes sıcak, keyifli...
  3. yeni nevresim ve pikeler

yeni nevresim ve pikeler

pikeler pıkeler pikelerim yeni pikeler nevresim ve kış moduna geçerken her alanda degişimler baslamıştır sizde de peki siz kışın mat ve koyu renkleri mi tercih ediyorsunuz evinizde yoksa tam aksine içim kararmasın canlı renkler kullanıyorum mu diyorsunuz bilmiyorum ama ev tekstilinde her ikisinide biraz içeren birkaç pike ve nevresimi paylasmak istedim secim sizin buyrun.................
  4. Bebelere Pikeler..

Bebelere Pikeler..

Bebek sevesim geldi bu pikeleri görünce.. Bebeklerimize bahar aylarında üzerlerine pikelerini örtmek onlar için daha sağlıklı battaniye örtsek sıcakdan, çarşaf örtsek soğuktan hasta olma ihtimalleri var. Ama en iyi pike örtmek, bahar mevsimlerinde en kullanışlı olan pikelerdir.

Sayfayı Paylaş