gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Renkli pilav yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İki renkli pilav tarifi var mı tam olarak nasıl yapılıyor, bu safranlı pilav yapımı diye hatırlıyorum . Bunun için gereken malzemeleri vs bana anlatın lütfen.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz afiyet olsun
    sevgiyle kalın

Renkli pilav yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkli yastık kılıfı ve yapımı

Renkli yastık kılıfı ve yapımı

yastık kılıfı dikimi yastık yapımı dekoratif yapımı dekoratif kılıfı Evde artık kumaşlarınız var ve atmak istemiyorsunuz o halde artık kumaşlarınızı renkli yastık kılıfları olarak dikebilir çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz hanımlar. Yatak odaları, Salon ve oturma odalarında yerlere atarak çocuğunuz için rahat oyun oynama köşeleri oluşturmak için bu renkli yastık kılıfları hem dekoratif...
  2. Renkli Pilav

Renkli Pilav

renkli pilav, nasıl yapılır, tarifi, malzemeleri, yapılışı hakkında genel bilgiler sevgili melekler sizlere güzel bir pilav tarifini veriyorum mutlaka deneyin çok hoş bir görünümü ve tadı var İki Renk Pilav Gerekli Malzemeler; 300 gr ıspanak 2.5 su bardağı pirinç Yarım demet maydanoz 1 çay kaşığı safran 3 çorba kaşığı margarin 2 çorba kaşığı kaşar (rendelenmiş) Süslemek için havuç...
  3. Ciğerli iç pilav yapımı

Ciğerli iç pilav yapımı

Bu konu; ciğerli iç pilavı yapımı ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim eşim ciğeri çok sever ben de ciğerli tarifleri daha bir özenerek denerim. Henüz yeni öğrendiğim bu tarifi evimde pişirmedim ama çok güzel olacağına eminim. Ziyafet sofralarının baş tacı olacak olan içli pilavımızın yanına bir de kelekli marullu cacık ekledik mi hem farklı hem de lezzetli bir sofra hazırlamış...

Sayfayı Paylaş