gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

renkli taşlı yüzükler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

biz kadınlar aksesuarsız yapamaz, almayan adamlarında basına belayız :) hem ayse gelip bak bana askım bunu almış deyince gidip hemen adamın basının etini yeriz :ehi: kötüyüz biz kötüyüz oda dayanamaz alır :laugh:ama bu modelleri görüpte istememek mümkün mü ayy simdi benım yüzümden adamın basının etini yemeyin ama modeller süper hadi bakalım.................

renkli taşlı yüzükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerin narin ellerine nede güzel yakışır bu renkli taşlı yüzükler

Meleklerin narin ellerine nede güzel yakışır bu renkli taşlı yüzükler

melek narin Evettt benim baldan tatlı melek arkadaşlarım bu rengarenk taşlı yüzük modellerini sizler için seçtim takın takıştırın narin ve güzel elleriniz ortaya çıksın:)
  2. çok Taşlı yüzüklere devam.........

çok Taşlı yüzüklere devam.........

Dün başladım bugünde ikinci kısım olarak binları ekliyorum melişlerim taşlı yüzük meraklılarına benim gibi :D
  3. Büyük Taşlı Yüzükler

Büyük Taşlı Yüzükler

büyük taşlı yüzükler büyük taşlı yüzük modelleri yüzük Parmaklarınızda devasa taşlarıyla oldukça dikkat çekecekleri kesin.
  4. Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli Taşlı Yüzükler

Renkleri ve modelleri çok güzel. göründüğünden büyük görünüyor.
  5. Ametist Taşlı Yüzükler

Ametist Taşlı Yüzükler

Yüzükler biz bayanların ellerini çok daha zarif gösteren, kendimizi onlarla çok daha sexi hissetmemizi sağlayan takılardandır. Rengi, modeli ne olursa olsun her bayanın mutlaka birkaç tane yüzüğü vardır, ama imitasyon ama gerçek... Renginin güzeliiğinden midir bilmem, ametist beni her zaman etkiler. Hem çok canlı hem de çok güzel bir renk... Elbette doğal taş olması sebebiyle birçok faydası...

Sayfayı Paylaş