gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

renklı toplar

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

renklıtoplar [flash]http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21241.swf[/flash]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: renklı toplar
    saol canım oynadım pek algılayamadım ama güzel bir şeye benziyo

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: renklı toplar

hiçbişey anlamadım oynadım ama..

renklı toplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz

mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz

yeşil gözlü ünlüler renkli gözlü ünlüler mavi mavi sanatçılar yeşil sanatçılar
  3. Yumusacık, renklı yastıklar

Yumusacık, renklı yastıklar

renkli yastıklar MALZEMELER: * Yuzde 100 pamuk ikisi mavi, ikisi sari desenli 50x50 cm 4 kucuk esarp * 45x45 cm ya da 40x30 cm yastik ici * Uygun renkte dikis ipligi * Beyaz yorgan dugmesi * 30 cm mavi fermuar * mezura ya da cetvel * Kursunkalem * Makas * Topluigne * Dikis makinesi * Dikis ignesi NASIL YAPILIR: 1) Ayni anda birden fazla yastik tasarlayabilirsiniz....
  4. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  5. Topuz modelleri

Topuz modelleri

hollywood topuz modelleri uzman topuz modelleri 2011 toplu saç

Sayfayı Paylaş