gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Renkli Topuk Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Bayanların ayakkabıya düşkünlüğünü bilmeyen yoktur.Sıradan ayakakbılarınızı şimdilik bir kenara atın.Kenara atın dediysemde kaldırıp toptan atmayın haa yine lazım olacaktır:D:D Sizlere harika bir ayakkabı modeli buldum Melek'ler.Alışık olduğunuz ayakkabılarınızın dışında bir model.Topuğu renkli ayakkabı.İnsan oğlunun düşünemeyeceği ve yapamayı şey yoktur.Sonunda bunuda yaptılar ve bence iyikide yaptılar.

Düşünsenize rengarenk bir elbisenizin altına ne kadarda şık duracaktır öyle değilmi...
    Buyrun sizi topuğu renkli bu ayakkabı ile baş başa bırakıyorum...

Son düzenleme: 31 Ocak 2011
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Vuuuu süperler bidenem ellerine emeklerine sağlık teşekkürler...

KeLeBeK's bunu beğendi.
  3. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Renklerine diyeceğim yok da topukların maaşallahı var.Hani bi kap kaç olayında adamların korkulu rüyası olabilir.Biber gazı falan fasa fiso kalır adam bu topuğu yedkten snra:D:Dhe bi de bi gece yemeğinde ideal renkler,elektirkler gittiği anda kociş seni rahat bulur:d:Dsaol kelebemmm emeğine sağlık:D:D:D:D:D

KeLeBeK's bunu beğendi.
Renkli Topuk Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz modası çok renkli

Yaz modası çok renkli

Markalar gençlere yönelik koleksiyonlarında canlı renklere, mini şort ve eteklere işlemeli jean kumaşlara yer veriyor. Bu sezon gençlere yönelik tasarımlarda eğlence teması ön planda. Koleksiyonlar hem çocuksu hem fenimen hem de spor. Kısacık etek ve şortların altına platform ayakkabılar giyiliyor.Belleri yüksek jean'leri kalın örgü kemerler süslüyor. Tahta Afrika stili bilezikler de en az...
  2. renkli rimel modası

renkli rimel modası

renkli rimel yeşil rimel renkli rimeller markaları Daha belirgin ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kadınların yardımına maskara yetişiyor. Kozmetik markalarının her yıl yenisini geliştirdikleri maskaraların içeriğinde, gözde alerji yaratmamak için bitkisel maddeler bulunuyor. Her yıl başka bir kirpik modası ortaya çıkıyor. Bu yıl renk renk kirpikler revaçta. Makyaj uzmanları,...
  3. Dolgu topuk modası

Dolgu topuk modası

dolgu topuk modası ünlülerin topuklu ayakkabıları dolgu topuklar Aslında bu modaya en çok sevinenlerden biri benim=)Yüksek topuklu ayakkabıları ne kadar sevsemde ne yazıkk ince topuklu ayakkabı giyemiyorum.Ama bu dolgu topuk yüksek ayakkabılar gerçekten tam bana göre inanılmaz rahat ve bir o kadarda şıklar bana göre,Ünlü ünsüz herkes dolgu topukları tercih edenler arasında.Umarım en azından...
  4. Renkli gelinlik modası

Renkli gelinlik modası

renkli gelinlik modası 2012 renkli gelinlik modelleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Alışılagelmiş beyaz gelinlik modelleri, günümüzde rengini beyaz değilde daha başka renklere bıraktı Melek'lerim. Klasik gelinlik modelleri beyaz olur elbette ki beyaz diyince gelinlik gelir akla, gelinlik diyincede beyaz gelir... Lakin yeni gelinlik modası bambaşka renklerde karşımıza çıkıyor...

Sayfayı Paylaş