gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Renkli Tüylü Taçlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tüylü taç modelleri taç çeşitleri taç modelleri

Eskiden daha ziyade çocukların kullandığı taçları şimdilerde yeni ve tarz modellerle büyüklerde de görüyoruz melekler :) Özellikle son birkaç yılda da hayli tutan tüylü taçlar kıyafetle uyum sağladığında gayet hoş bir görüntü sağlıyorlar. İşlevselliğiyle olduğu kadar enteresan tasarılarıyla göze çarpan tüylü taçlar saç aksesuarları arasında daha uzun bir süre revaçta kalacağa benziyor :tik:

Renkli Tüylü Taçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taç

Taç

rüyada taç mahal görmek rüyada mahali görmek toka takmak saça toka takmak İlme ve Kur'an-ı Kerim'e, çocuğa; Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye, Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesiine, Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya, Tacın düşmesi ve...
  2. tüylü nevüs..

tüylü nevüs..

Milyonda bir görülen ''Dev-Tüylü Nevüs" hastalığna yakalanan küçük Esra yardım eli bekliyor. ''Dev-Tüylü Nevüs-Giant Melanocytic Nevus'' adı verilen hastalık nedeniyle yüzünün üçte birinde üzerinde sert tüylerin yer aldığı koyu renk leke bulunan 8 yaşındaki Uşaklı Esra Özel, sosyal yaşama katılabilmek için kendisine yardım edilmesini bekliyor. Uşak Muzaffer Mert İlköğretim...
  3. Alman Kısa Tüylü Pointer

Alman Kısa Tüylü Pointer

alman kedisi Temel ÖzellikleriCoşkulu, eğitilebilir, atik, kararlı, zeki, neşeli, itaatkar, çocuk dostu. Neler Yapar? Kısa tüylü Alman Pointeri her türlü avın bulunmasında, avın izlenmesinde ve korunmasında kullanılır. Dağlarda, ormanlarda, bataklıklarda ve her türlü iklimde olağanüstü bir avlanma yeteneği sergiler. Bir ölçüde kırsal görünüşlü bir köpektir. İyi huylu olmasına rağmen...
  4. Tüylü terlik modası

Tüylü terlik modası

tüylü terlik modelleri tüylü terlik terlikler Benim gibi sizlerde kokoşluğa doğru adım atmak üzere iseniz eğer bunlar tam siz özellikle nişanlı, yeni evli bayanlara göre :):) Severim böyle cicili bicili şeyleri :)

Sayfayı Paylaş