gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Renksiz Rüyalar

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

renksiz dövmeler
    Rüyalar görürdüm ben, gökkuşağı gibi renkli ve kedersiz; ama artık rüyalarım renksiz.yaşattıkların kadar siyah, gözlerim kadar fersiz...
    artık sabahları tebessümle açmıyorum gözlerimi.aynaya bakmadan da hissedebiliyorum ıslak kirpiklerimi.yorganlara sarılmak geçirmiyor sensizliğin doğurduğu üşüme hissini.sensiz çok mutsuz geçiriyorum her saniyeyi.aslında senleyken de bir şey fark etmiyordu ki...gene aynı mutsuzluk, gene aynı yalnızlık ve gene aynı üşüme hissi...

artık hiç uyumak istemiyorum...belki rüyamda seni görürüm diyerek neşeyle yattığım yataktan,şimdi kaçıyorum; çünkü rüyamda seni değil yaptıklarını ve ağlayan aşkımı görüyorum.yemyeşil yerlerin yerinde simsiyah çöller buluyorum.gülen bir surat yok artık ağlayan gözler var... o ağlayan gözlere sahip o mutsuz kız da hep ben oluyorum...sonunda bu renksiz rüyadan yine ağlayarak uyanıyorum...

ben uyumaktan korkuyorum...ben renksiz rüyalar görmek istemiyorum..ağlayarak uyanmaktan yoruldum...mutlu olmak nasıl bir histi unuttum.kaçıp kurtulmak istediğim her şey peşimde sanki...sen peşimden getiriyorsun korkup kaçtığım her şeyi... ben en başta senden kaçıyorum...sana ait olan her şeyden...

önce kalbimi aldın benden...sonra ruhumu, benliğimi...yavaş yavaş gücümü, mutluluğumu emdin.sonra umutlarıma geldi sıra ve ardından hayaller,renkler....rüyalarımı renksiz bıraktın en sonunda.siyah beyaz filme döndü her şey, tek bir farklı noktayla...bizim filmimiz de bitiyor ama kötü sonla...

al bütün renkler senin olsun.sen de kalsın hepsi istemiyorum.hatta rüyalarımın kendisini de al umursamıyorum...

ben sadece gözlerimi huzurla kapatabilmek istiyorum...ben sadece sensizliği istiyorum...

Renksiz Rüyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  2. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  3. RÜYAMI YORUMLARMISINIZ

RÜYAMI YORUMLARMISINIZ

KANDİLDEN 1 GÜN ÖNCE GECE RÜYAMDA BİR KIZ BEBEĞİ VARDI BENİM DEĞİLDİ BU BEBEK AMA BEN BAKIYORDUM. SONRA DOĞUM YAPTIM BÜYÜK BİR ERKEK BEBEĞİ. NASIL OLUR DİYORUM İÇİMDEN HAMİLE DEĞİLDİM DİYE SORGULUYORUM. BEBEK O KADAR BÜYÜK Kİ YENİDOĞAN BEBEĞE BENZEMİYOR. ELTİM VAR (ŞUANDA HAMİLE) YAŞAMAZ BU BEBEK DER GİBİ Bİ İŞARET YAPIYOR. DOKTOR ÇAĞIRIYORUZ EVE. DOKTOR ÇOK SAĞLIKLI BİR BEBEK DİYOR. BENDE NE...
  4. rüya

rüya

rüyamda dev dalgalar üzerinde seyahat ediyorduk dev dalgaların üzerinde evler vardı onları telefonla çekiyordum sonra kocaman bir ahtapotu yakalamış denize geri bırakıyorlardı. yola devam ettik küs olduğum birini gördüm o benle konuşmaya çalışıyordu ama ben konuşmuyordum sonra denizde iskele vardı en üste çıktım aşşagıda kötü birşeyler olmuştu ne olduğunu hatırlamıyorum ama korktum sonra küs...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş