gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Rep İsteme DiyaLoqLarı..!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa +Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende
    + E herhalde yaaannniiiii
    - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep yollayıversene

- Şiiişt bak ne yazdım?
    + Bakiiim
    1dk sonra
    - Noldu baktınmı?
    + Evet
    - rep im hala aynı?
    + Ee nolucaktı?
    + Boşuna mı bak diyoz sanaversene oğlum rep
    - Hadi anam hadi yavrumallah versin

-sıkıyosa bana +rep versene
    +
    - yemedi di miyemez tabikorkaksın olum senveremezsin sen bana rep mepyok o yürek sende

- Eğer bana +rep verirsen sana forumda abi derim
    + Ama ben bayanım
    - Ama ama ii o zaman sende -rep ver

- Ya şimdi sen bana bir rep versen ne ii giderdi he
    + o ne ki??? ( yeni üye )
    - hoş geldin kardeş

- ehuallah belanı vermesin öldüm gülmekten ne adamsın yaa
    + eeee Huh
    - ne eesi? çok komik ti güldüm işte
    + nerde +rep?
    - oohoo her güldüğümüze rep vericeksek işimiz var
    + ben burda boşunamı şaklabanlık yapıyorum
    - iyi al hadi al başımın gözümün sadakası olsun +1
    + yupppiiii

- ya şu konuya bi bak be
    + ok bakıyom
    - nasıl
    + güzel
    - eee
    + iyi topic
    - eee
    + başlığıda iyi uydurmuşsun
    - eee
    + ne eee
    - +rep?
    + daha çok beklersin

- abi hani bu gun benım doğum günü ya
    + ee noolmus
    - hani +rep im
    + ne rep i len
    - hediye almadın bari rep ver

- çok güzel konu olmuş helal
    + yani?
    - yani aferin sana böle devam et
    + yaniii rep dediğin nedir ki insan +rep için yalvarır mı şahsiyetsiz miyim ben
    * eee sadet
    - Allahını seviyorsan bana bi rep ver

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    valla ablacım ben katılıyorum bu rep isteyen arkadaşlara:D:D:D paylaşm için sağol emeğine sağlık:D

Rep İsteme DiyaLoqLarı..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rep isteme yolları :)))

Rep isteme yolları :)))

rep dediğin nedir ki, insan +rep için yalvarır mı, şahsiyetsiz miyim ben. * eee sadet - Allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa... *Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende * E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  2. Rep isteme yolları

Rep isteme yolları

rep dediğin nedir ki, insan +rep için yalvarır mı, şahsiyetsiz miyim ben * eee sadet - Allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa *Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende * E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  3. otobüste bir diyaloq =)

otobüste bir diyaloq =)

Otobüsteki ilginç diyalog... "Adam günün yorgunluğu üzerinde, perişan bir vaziyette İETT durağında otobüs beklemektedir. Nihayet uzun bir zaman sonra beklediği güzergahın aracı gelir ve biletini attıktan sonra arka taraflara doğru ilerlemeye başlar. Bir-iki adım ilerisindeki çift kişilik koltuğun boş olanına doğru ilerler; tam oturacağı sırada engelleyici bir ses tonu onu...
  4. ...Kız İsteme...

...Kız İsteme...

kız istemede ne giyilmeli kız istemede ne giymeli kahveye neden tuz atılır Forumda bu konuyla ilgili başlık bulamadım; benden başka bu stresi yaşayan yok herhalde :D 1,5-2 aya (inşallah) sevdiğimin ailesi görmeye gelecek (büyük ihtimal isteyecekler de) O gün ne yapmam lazım, ne giymeliyim, tuzlu kahve şart mıdır? :D Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  5. Rep İsteme YöntemLeri..!! .............

Rep İsteme YöntemLeri..!! .............

:laugh::laugh: bence güzel bi rep isteme yöntemi bana da bana daaaaaaa......... . . . Reple beni ; repleyeyim seni Repe inanma ; repsiz de bırakma Repin ne önemi var mühim olan çok olması Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi...

Sayfayı Paylaş